مقابله با عرضه لوازم آرایشی

یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
مقابله با عرضه لوازم آرایشی

لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق مخاطرات بسیار زیادی را متوجه افراد مخصوصا بانوان خواهد کرد به همین دلیل رسانه ای نمودن مقابله با عرضه لوازم آرایشی قاچاق از مهمترین اولویت های کاری صدا و سیما خواهد بود.

به گزارش برنا از اصفهان دومین جلسه  کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون استان در محل سالن جلسات صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد .

در این جلسه لزوم پرداختن به مقابله با کالا های قاچاق با الویت بندی و ایجاد اتاق فکر در هر دستگاه جهت استفاده مناسب از ظرفیت های تبلیغاتی در سطح استان اصفهانمطرح گردید.

در این نشست که با حضور نمایندگان صدا و سیما، استانداری، شهرداری،سازمان صنعت معدن و تجارت ، معاونت غذا و دارو ،سازمان تبلیغات و اداره آموزش و پرورش برگزار شد ،لزوم پرداختن به تقبیح و آگاه سازی عمومی  در عدم مصرف  لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق مطرح گردید .

به نقل از  روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اصفهان لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق مخاطرات بسیار زیادی را متوجه افراد مخصوصا بانوان خواهد کرد  به همین دلیل رسانه ای نمودن مقابله با عرضه لوازم آرایشی قاچاق  از مهمترین اولویت های کاری صدا و سیما خواهد بود.

 

مقابله با عرضه لوازم آرایشی
از: برنا نیوز
مقابله با عرضه لوازم آرایشی
jkkjkjkjkj