استاندار گیلان : جدیت دستگاه‌های اجرایی در طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
استاندار گیلان : جدیت دستگاه‌های اجرایی در طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی

استاندار ظهر امروز در جلسه‌ی بررسی وضعیت شاخص توزیع اعتبارات تملک دارایی و پروژه‌های عمرانی استان گفت : دستگاه‌ها در طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی جدیت داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان؛ در این جلسه که بیش از 3 ساعت در دفتر کار استاندار به طول انجامید دکتر محمدعلی نجفی با بیان اینکه در سال جاری غیر از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی پروژه‌ی جدیدی تعریف نخواهد شد افزود : دستگاه‌ها در طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی جدیت داشته باشند و این مسئله یکی از شاخصه‌های ارزیابی عملکرد مدیران محسوب می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه گزارش عملکرد پروژه‌های عمرانی سال 94 دستگاه‌ها یکی از معیارهای توزیع اعتبارات در سال جاری است خاطر نشان کرد : به رغم محدودیت اعتبارات و  با تبدیل عبارت من به ما در استان و  اهتمام صورت گرفته خوشبختانه اتفاقات خوبی را در استان شاهد بودیم.

نماینده عالی دولت در گیلان به جدیت دولت در جهت پرداخت مطالبات دستگاه‌ها و پیمانکاران در سال جاری اشاره و تصریح کرد : دستگاه‌ها مطالبات خود را جمع بندی کنند تا طبق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی دولت نسبت به پرداخت آنان از طریق اسناد خزانه‌ای اقدام گردد.

استاندار گیلان با خاطرنشان کردن ضرورت انعکاس دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان از سوی مدیران دستگاه‌ها تصریح کرد : در برنامه ریزی و ارتقاء شاخص‌ها به آمارهای صحیح منتشر شده از سوی سازمان آمار تکیه شود.

وی بر ضرورت دفاع مدیران دستگاه‌ها از تلاش‌های صورت گرفته توسط دولت  تأکید کرد و افزود : اگر از تریبون‌‌ها اتفاقات مبارکی که در استان شکل گرفته به صورت صحیح مطرح نگردد آنها ملموس نخواهد بود.

وی به تحولات شکل گرفته در نوسازی مدارس استان اشاره کرد و گفت : طبق برنامه امسال 4 هزار و چهل و یک کلاس درس باید از چرخه‌ی سیستم گرمایشی با بخاری‌های نفتی خارج شود.

دکتر نجفی اعتبارات تملک دارایی های استانی در نظر گرفته شده برای پروژه‌های عمرانی در سال جاری را 217 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت : با نگاه توسعه‌ای به استان باید تلاش شود از حداکثر ظرفیت‌ها در رشد شاخص‌های استان بهره‌مند شویم.

وی افزود : باتوجه به اهمیت مسئله‌ی محیط زیست باید این مسئله به صورت متمایز در تمامی پروژه‌ها لحاظ گردد.

نماینده عالی دولت در گیلان به حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در بخش‌های مختلف اشاره و خاطر نشان کرد : در بحث توزیع اعتبارات توسعه‌ی شهرک‌های صنعتی در دستور کار قرار دارد.

استاندار گیلان : جدیت دستگاه‌های اجرایی در طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی
از: برنا نیوز
استاندار گیلان : جدیت دستگاه‌های اجرایی در طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی