جام بزرگ: تیراندازی غیر قابل پیش بینی است

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵
جام بزرگ: تیراندازی غیر قابل پیش بینی است

بانوی ملی پوش تیراندازی ایران گفت: در تیراندازی ۲۰ نفر برای کسب مدال رقابت می‌کنند نه تنها ترسناک و دلهره آور نیست بلکه امیدوار کننده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، مه‌لقا جام‌بزرگ بانوی ملی پوش تیراندازی ایران گفت: المپیک ریو نسبت به دوره گذشته در لندن دید بهتری دارم و کاملا آماده هستم.

وی درباره حضور خود در المپیک و شانس کسب مدال در این رویداد بزرگ اظهار داشت:  آمادگی‌ام نسبت به المپیک لندن بهتر است و در تمرینات نمره‌های خوبی زدم و در برزیل هم پنجم شدم، امیدوارم با توکل بر خدا نتیجه خوبی کسب کنم.  و برای کسب مدال تلاش خواهم کرد.

وی که با شناخت کافی از حریفان خود راهی ریو شده است، افزود: با حریفانم در مسابقات برزیل رقابت کردم و برخی از رقبای اصلی‌ام در اردوی هانوفر و مسابقات فرانسه حضور داشتند و در این مدت به خوبی از آنها شناخت دارم.

بانوی تیرانداز ایران با اشاره به رقابت سخت برای کسب مدال در المپیک بیان کرد: در تیراندازی   ۲۰ نفر برای کسب مدال رقابت می‌کنند نه تنها ترسناک و دلهره آور نیست بلکه امیدوار کننده است زیرا  تیراندازی غیر قابل پیش‌بینی است.

وی درباره اردوی تیم ملی در آلمان گفت: اردوی هانوفر از این بابت خوب بود که تعداد زیادی فشنگ در اختیار داشتیم و این موضوع به آمادگی بیشتر تیراندازان کمک زیادی خواهد کرد. همیشه اردوهای برون مرزی به واسطه نوع تمرینات و امکاناتی که در اختیار  قرار می‌گیرد، تاثیرگذار بوده زیرا بیشتر از ایران می‌توانیم از فشنگ استفاده کنیم.

جام بزرگ درخصوص تامین تجهیزات جدید برای حضور در المپیک تصریح کرد: سلاح من کمی قدیمی است اما مشکل خاصی نبود تا بخواهم آن را تعویض کنم. لباسم قدیمی و برای ۵ سال پیش بود و با نظر سرمربی آن را برای مسابقات مونیخ عوض کردم. کمی  با لباس قبلی فرق دارد اما مشکل خاصی با آن ندارم و به خوبی با آن تمرین کرده‌ام.

جام بزرگ: تیراندازی غیر قابل پیش بینی است
از: برنا نیوز
جام بزرگ: تیراندازی غیر قابل پیش بینی است