شهرام جزایری بازداشت شد

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
شهرام جزایری بازداشت شد

شهرام جزایری با هدف سخنرانی درباره شرکت پدیده به مشهد سفر کرد اما با صدور حکم بازداشت مواجه شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا،شهرام جزایری که سال 81 یک بار به دلیل تخلفات مالی 13 سال از عمرش را در زندان سپری کرد پس از آزادی فعالیت اقتصادی خود را دوباره آغاز کرد، هر چند جزایری فعالیت خود را مجاز و قانونی  معرفی می کند اما خبری در خصوص بازداشت او در مشهد به گوش رسید.

در این راستا روزنامه خراسان نوشت، قبل از آن که مدیرعامل سابق پدیده با عناوین اتهامی مطرح شده دستگیر شود شایعاتی در فضاهای مجازی عنوان شد که نشان می داد قرار است شهرام جزایری مجموعه پدیده را راه اندازی کند!! گزارش خراسان حاکی است پس از آن که مدیرعامل سابق پدیده با تفهیم اتهام کلاهبرداری از طریق فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام از سوی «قاضی حیدری» بازداشت و روانه زندان شد، برنامه تبلیغی به راه افتاد که قرار است شهرام جزایری در همایشی تحت عنوان «بررسی چالش های پیش روی شرکت پدیده در ورود به فرابورس و تأمین نقدینگی» سخنرانی کند.

در همین حال صبح روز شنبه و همزمان با آغاز این همایش، شهرام جزایری به اتهام تبانی برای اقدام علیه امنیت عمومی از طریق اخلال در نظم و سلب آسایش عمومی و با صدور دستور قضایی بازداشت شد. طبق اطلاعات دریافتی خبرنگار خراسان، وی برای انجام تحقیقات در اختیار نیروهای انتظامی قرار گرفته است تا بررسی های بیشتر در این باره صورت گیرد.

 

 

از: برنا نیوز
شهرام جزایری بازداشت شد