رسالت مهم خبرنگاران اطلاع رسانی درست و به موقع است

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
رسالت مهم خبرنگاران اطلاع رسانی درست و به موقع است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام با اشاره به اهمیت رسانه ها در جامعه گفت: رسالت مهم خبرنگاران اطلاع رسانی و انعکاس درست و به موقع اخبار و رویدادها است.

به گزارش خبرگزاری برنا-ایلام-مرتضی دارایی روز دوشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: در واقع این قشر از جامعه با تعامل دو سویه با مسئولان زمینه انعکاس درست و صحیح خبرها را به عموم مردم و جامعه میسر می سازد.

وی با اشاره به نقش بی بدیل اصحاب رسانه در موضوع گفتمان سازی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، افزود: در دنیای امروز رسانه ها با توجه به اثر گذاری که بر جامعه دارند نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت کشور ایفا می کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام خبرنگاری را از حساس ترین حرفه ها دانست و یادآور شد: ارتباط رسانه ها و این شرکت خوب است و رسانه ها تعامل خوبی با این شرکت و پوشش و انعکاس فعالیت هایش داشته اند.
دارایی با تاکید بر جایگاه ارزشمند خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان یک رسانه قابل اعتماد و معتبر تاکید کرد: ایرنا با داشتن سابقه بیش از 81 ساله خود، اخبار را با صداقت و پشتوانه نیروی متخصص و منطبق با واقعیت های جامعه منتشر می کند.
17 مردادماه سال 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک متحجر طالبان به شهادت رسید و به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی کشور، این روز را بعنوان روز خبرنگار در تقویم رسمی کشور نامگذاری کرد.

 

رسالت مهم خبرنگاران اطلاع رسانی درست و به موقع است
از: برنا نیوز
رسالت مهم خبرنگاران اطلاع رسانی درست و به موقع است