کشف دو محموله قاچاق در ایستگاه شهید امامی

سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
کشف دو محموله قاچاق در ایستگاه شهید امامی

فرمانده انتظامی شهرستان "شهرضا" از توقیف یک محموله لوازم روشنایی و چمدان خارجی قاچاق خبر داد.

به گزارش برنا از اصفهان سرهنگ حمید امیرخانی گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست وبازرسی شهید "امامی" شهرستان "شهرضا" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده حامل بار لوازم روشنایی که از جنوب کشور به سمت تهران در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شد بارنامه خودرو با محموله خودرو مغایرت دارد افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی خودرو و محموله آن را توقیف کردند.

این مقام انتظامی ارزش این محموله را سه میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

امیرخانی یادآور شد : ماموران مستقر در ایست وبازرسی شهید امامی این فرماندهی  نیز در اقدام دیگری حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: پس از متوقف کردن کامیون از آن بازرسی به عمل آمد که یک محموله چمدان خارجی فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد .

امیرخانی ارزش این محموله کالای قاچاق را یک میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت : در این زمینه راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد

 

از: برنا نیوز
کشف دو محموله قاچاق در ایستگاه شهید امامی