کتاب شعر بیانیه رونمایی شد

جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵
کتاب شعر بیانیه رونمایی شد

با حضور مدیر مرکز آموزش های ادبی حوزه هنری انقلاب اسلامی کشور و به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان از کتاب بیانیه ی استاد عباس باقری رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا ، رییس اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زابل در حاشیه رونمایی کتاب بیانیه  گفت: کتاب بیانیه با دارا بودن عناوین و موضوعات آزاد شامل مجموعه ای از سروده های سپید می باشد.

عباس باقری ادامه داد: این مجموعه اشعار در محل سالن کنفرانس موزه جنوب شرق در شهرستان زاهدان با حضور ویژه مردم و مسولان رونمایی شده است.

وی با عنوان اینکه، کتاب بیانیه با شمارگان یک هزار جلد در ۲۴۰ صفحه نگاشته شده است تصریح کرد: این کتاب سی و سومین مجموعه ی شعریم در حوزه ادبیات معاصر به شمار می رود.

باقری خاطرنشان کرد: کتاب بیانیه دارای ۲۳۷ شعر کوتاه، برگرفته از شرایط و سیاست های موجود در جهان اسلام و خاورمیانه می باشد که در آن موضوعات سیاسی و اجتماعی منطقه به خوبی بیان شده است.

گفتنی است؛ این شاعر بلند آوازه دارای ۴۵ اثر مکتوب می باشد و علاوه بر دریافت نشان ملی در سال های گذشته، چندین عنوان ملی و بین المللی را در کارنامه دارد.

 

کتاب شعر بیانیه رونمایی شد
از: برنا نیوز
کتاب شعر بیانیه رونمایی شد