کمک یک میلیارد و 84 میلیون تومانی مردم قشم به مدارس

دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵
کمک یک میلیارد و 84 میلیون تومانی مردم قشم به مدارس

مدیر آموزش وپرورش قشم با بیان اینکه برگ برنده مدارس قشم، همراهی و پشتوانه مردمی است، از کمک یک میلیارد و 84 میلیون تومانی مردم و خیرین در سال تحصیلی گذشته خبرداد.

به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان؛ بهرام پور اشرف در جلسه پروژه مهر شهرستان قشم درشهر درگهان گفت: در سند تحول نظام آموزش و پرورش همراهی و همگامی مردم در روند مدیریت مدارس و مسائل آموزشی دانش آموزان پررنگ تر و چشم گیرتر خواهد بود.

وی با بی نظیر خواندن کمک های مردمی و انجمن اولیا و مربیان مدارس در سال تحصیلی گذشته، خاطر نشان کرد: بیش از یک میلیارد و 84 میلیون تومان کمک به مدارس در سال 95-94  توسط انجمن اولیاء و مربیان شده است که به گفته وی مواردی چون تجهیز مدارس، باز سازی و تعمیرات، هزینه های آب وبرق، رنگ آمیزی و خرید آبسردکن و کولر از مهمترین این کمک های مردمی بوده است.

پوراشرف اضافه کرد: همراهی مردم با مدارس در شهر درگهان از دیرباز زبانزد بوده است است و همدلی ونگاه دلسوزانه مسئولین این شهر همیشه پشتوانه محکمی در روند مسائل آموزشی مدارس بوده اند.

این مسئول تصریح کرد: درگهان بیشترین دانش آموز اتباع خارجه را در خود دارد و مسائلی در زمینه تحصیل فرزندان آنها بوجود آمده که تلاش برای رفع وکاهش مسائل پیش روی تحصیل آنها ادامه دارد.

پور اشرف اظهارداشت: با وجود مرخصی های درمانی، زایمان، بازنشستگی و جابجایی های اجباری معلمان،کمبود نیروی انسانی در برخی رشته ها و خصوصا پایه ابتدایی در این شهرستان وجود دارد و با تلاش ستاد پروژه مهر به دنبال چاره اندیشی در این خصوص هستیم.

مدیر آموزش وپرورش قشم ،رسیدگی به وضعیت مدارس تخریبی، هوشمند سازی مدارس، پیگیری مشکلات آب و برق مدارس، تأمین و ساماندهی نیروی انسانی مدارس، افزایش تعدادکلاس های مدارس، رسیدگی به وضعیت آموزشی فرزندان اتباع خارجه، سنجش دانش آموزان، تهیه کتب توسعه و گسترش ظرفیت شبانه روزی ها و تلاش در همراهی بیش از پیش خیرین از مهمترین موضوعاتی بودند که در جلسه پروژه مهر در شهر درگهان مطرح و بررسی شد.   

کمک یک میلیارد و 84 میلیون تومانی مردم قشم به مدارس
از: برنا نیوز
کمک یک میلیارد و 84 میلیون تومانی مردم قشم به مدارس