اتمام پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود نیازمند همت مسؤولان است

پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
اتمام پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود نیازمند همت مسؤولان است

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود با اشاره به ناتمام ماندن پروژه مجتمع فرهنگی این شهرستان گفت: امیدواریم با توجه به قول‌هایی که از سوی مسؤولان برای اتمام این طرح داده شد شاهد پیشرفت و رشد فرهنگی در میاندورود باشیم.

سیداحمد رکابیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس و فریاد انزجار از رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: روز جهانی قدس دمیدن خون در رگ‌های امت اسلامی است، حرکتی که امام راحل آغاز کردند و هرساله نیز باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه صهیونیست غاصب و دشمنان اسلام در تلاش برای از یاد بردن روز قدس در اذهان عمومی هستند،تصریح کرد: دشمنان اسلام درصدد هستند تا بتوانند با ترفندهای مختلف اهمیت آن را کم‌رنگ کنند اما بدانند که مردم همیشه درصحنه برای دفاع از مظلوم در صف اول مقابل با دشمن قرار دارند.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود با تأکید بر اینکه ملت‌های اسلامی دفاع از مظلومان و ستم‌دیدگان را وظیفه اصلی خود می‌دانند، ادامه داد: هرگز اجازه نفوذ دشمن بر ناموس و خاک اسلامی را نخواهند داد و تا آخرین نفس از حق مظلوم دفاع می‌کنند که در این زمینه مسؤولان کشورهای اسلامی نیز وظایف مهم و حساسی برعهده دارند که باید به آن آگاه باشند.

این مسؤول به لزوم توجه فعالیت‌های فرهنگی در میاندورود اشاره کرد و افزود: این منطقه به‌عنوان شهرستان نوپا نیازمند توجه بیشتر در زمینه انجام فعالیت‌های فرهنگی است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.

رکابیان ناتمام ماندن پروژه مجتمع فرهنگی این شهرستان را یکی از دغدغه‌های مهم عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم با توجه به قول‌هایی که از سوی مسؤولان برای اتمام این طرح داده شد شاهد پیشرفت و رشد فرهنگی در میاندورود باشیم.

وی با بیان اینکه انجام فعالیت‌های فرهنگی نیازمند بودجه و اعتبار است، گفت: ما با حداقل امکانات سعی در انجام فعالیت‌های فرهنگی داریم اما موضوع مهم این است که برنامه‌های فرهنگی قطع بر یقین نیازمند بودجه و صرف هزینه است تا برنامه‌ها و طرح‌ها با سرعت بیشتری انجام شود.

اتمام پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود نیازمند همت مسؤولان است