طرح «تلاوت نور» در سمنان اجرا شد

یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵
طرح «تلاوت نور» در سمنان اجرا شد

طرح «تلاوت نور» همزمان با ماه مبارک رمضان در استان سمنان اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان، طرح تلاوت نور ویژه ختم قرآن کریم در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان طنین‌انداز شد.

این طرح معنوی با هدف تعمیق و ترویج فرهنگ قرآنی و انس و صمیمیت بیشتر با کلام الهی و برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) به اجرا درآمده است.

گفتنی است؛ در ایام پرفضیلت و نورانی ماه مبارک رمضان که پنجره قلب منتظران رو به‌سوی دریای بیکران الهی گشوده شده تا با یک اشارت، غبار غم و اندوه غیبت از دل‌ها برگرفته و چشم‌ها به تماشای باران ظهور نشسته‌اند، 11 ختم قرآن جهت امر ظهور و سلامتی حضرت ولی‌عصر(عج) توسط کارکنان این شرکت انجام شد.

یادآور می‌شود: اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در اول وقت فضیلت، اجرای طرح ضیافت نور ویژه تلاوت روزانه یک صفحه قرآن، مسابقه فرهنگی ترنم وحی در راستای ترویج معارف قرآنی در زمینه آداب و اخلاق، طرح آموزشی صیام و صلوة با موضوع احکام روزه و نماز، تجلیل از فعالان و خادمان نماز، اجرای طرح توسل ویژه ختم صلوات برای شفای بیماران، برگزاری دوره آموزشی خانواده متعالی با محوریت نماز، امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف و حضور همکاران در مراسم جزء خوانی قرآن در آستان مقدس امامزاده یحیی(ع)، از اهم برنامه‌های فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان در ماه مبارک رمضان سال جاری به شمار می‌رود.

طرح «تلاوت نور» در سمنان اجرا شد