فعالیت 107 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در شهرستان زنجان

دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
فعالیت 107 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در شهرستان زنجان

مسؤول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان گفت: 107 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در سطح زنجان طی ایام تابستان فعالیت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حمیدرضا بازرگان امشب در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان زنجان اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری برنامه‌های مختلف در ایام تابستان را انجام داده است.

وی با اشاره به آمادگی 107 پایگاه در سطح شهرستان زنجان در زمینه پذیرش هنرجو عنوان کرد: این پایگاه‌ها در زمینه غنی‌سازی اوقات فراغت علاقه‌مندان فعالیت می‌کند.

مسؤول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به اینکه از مجموع 107 پایگاه اداره ارشاد شهرستان زنجان 70 پایگاه شامل کانون فرهنگی می‌شود، خاطر نشان کرد: 14 آموزشگاه آزاد هنری نیز در ایام تابستان آماده فعالیت در ایام تابستان است.

بازرگان با بیان اینکه 14 موسسه قرآنی نیز زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه‌های تابستانی را برای علاقه‌مندان در نظر گرفته است، افزود: 9 انجمن هنری و فرهنگی نیز در شهرستان زنجان فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت دو فرهنگسرا در زنجان عنوان کرد: فرهنگسرای امام خمینی(ره) و فرهنگسرای کوثر در زنجان در ایام تابستان آماده میزبانی از علاقه‌مندان است.

مسؤول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به اینکه برنامه‌ها و دوره‌های اداره ارشاد شهرستان زنجان شامل آموزش‌های قرآنی، فرهنگی، هنری و مهارتی می‌شود، خاطر نشان کرد: مضامین قرآنی در رشته‌های تجوید ترتیل روان‌خوانی، قرائت و احکام می‌شود.

بازرگان مضامین رشته‌های فرهنگی را شامل قصه و داستان اعلام و اضافه کرد: مضامین هنری نیز در رشته‌های عکاسی، فیلم‌سازی، نمایش، هنرهای تجسمی خوشنویسی و موسیقی دنبال می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: مضامین مهارتی نیز شامل کامپیوتر، زبان، مهارت‌های زندگی و اردو می‌شود.

فعالیت 107 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در شهرستان زنجان