بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر به صبا پیوست

سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵
بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر به صبا پیوست

غلامرضا عنایتی گلزن برتر تاریخ رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برای حضور در فصل جدید لیگ برتر رسما به تیم فوتبال صبای قم ملحق شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در حالی که حدود سه هفته دیگر به آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باقی مانده است و مهلت نقل و انتقالات لیگ جدید از بیست و پنجم خرداد ماه آغاز شده، تیم فوتبال صبای قم سرانجام فعالیت خود را برای لیگ شانزدهم آغاز کرد.

نماینده فوتبال استان قم نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتری دیر برای جذب بازیکنان مورد نظر خود به منظور حضوری موفق در شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس دست به کار شده اما در روزهای آغازین حضور در بازار نقل و انتقالات بازیکن با تجربه‌ای را به خدمت گرفت.

یکی از بهترین بازیکنان صبای قم در دوره‌های قبل مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس، مهاجم سابق استقلال، ابومسلم و سپاهان اصفهان، مس کرمان، پدیده خراسان و سیاه‌جامگان مشهد یعنی غلامرضا عنایتی است که بهترین گلزن صبا در لیگ‌های یازدهم و سیزدهم نیز محسوب می‌شود.

البته در حالی که این روزها باشگاه صبای قم تمام حواس خود را به انتخاب بهترین‌ها برای حضور قوی و آماده در فصل جدید لیگ برتر معطوف کرده است، این باشگاه توانست با بهترین گلزن خود در دوره‌های یازدهم و سیزدهم لیگ برتر فوتبال به توافق مجدد برسد و عنایتی را بار دیگر به صبای قم بیاورد.

این مهاجم با سابقه و گلزن در سه دوره رقابت‌های 15 دوره گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عنوان آقای گلی لیگ برتر را به خود اختصاص داده است و بهترین گلزن برتر تاریخ مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نیز شناخته می‌شود.

این مهاجم مطرح که سابقه عضویت در تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت‌های سال 2007 آسیا را نیز دارد، برای لیگ یازدهم با قرارداد یک ساله با پیراهن تیم فوتبال صبای قم به میدان رفت و با این تیم مقام چهارم لیگ برتر و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد و بعد از بازی در لیگ دوازدهم برای مس کرمان، بار دیگر در لیگ سیزدهم با پیراهن صبای قم به میدان رفت و این بار با صبا مقام نهم را کسب کرد.

آمار عملکرد غلامرضا عنایتی نشان می‌دهد که این بازیکن فوتبال خود را از باشگاه ابومسلم مشهد آغاز کرد و با این تیم در مسابقات لیگ آزادگان و جام خلیج فارس حضور یافت، بعد از درخشش با این تیم به عضویت تیم فوتبال استقلال تهران درآمد و سپس راهی فوتبال امارات و لیگ برتر این کشور شد.

این مهاجم گلزن در حالی در یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با پیراهن تیم فوتبال صبای قم به میدان رفت و با زدن 18 گل سومین گلزن برتر لیگ یازدهم بود که در لیگ سیزدهم نیز 13 گل زد و بعد از کریم انصاری فرد مهاجم تراکتورسازی تبریز دومین گلزن برتر لیگ بود.

مهاجم جدید تیم فوتبال صبای قم اکنون برای سومین فصل بعد از لیگ‌‌های یازدهم و سیزدهم باز هم به قم آمده و با عقد قراردادی به مدت یک فصل در شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ترکیب تیم فوتبال صبای قم به میدان خواهد رفت تا از توانایی گلزنی و تجربه بالای خود تیم صبای قم را بهره‌مند کند.

بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر به صبا پیوست