Home

آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودرو

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین نرسیده به زمان آباد در ساعت 2:48 دقیقه بامداد امروز خبر داد و گفت: جسد سوخته‌ا‌ی در این خودرو وجود داشته است که در اثر سوختگی، امکان تعیین جنسیت وجود نداشت.

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵
آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودرو

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: نماز عید فطر با همکاری مردم و استقرار آتش‌نشانان بدون حادثه‌ای سپری شد.

وی ادامه داد: در ساعت 2:48 دقیقه بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی خودرویی در اطراف تهران به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد که این آتش‌سوزی در جاده ورامین نرسیده به زمان آباد اتفاق افتاده بود.

ملکی افزود: ایستگاه 86 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد و در آنجا مشاهده شد که این حادثه در جاده‌ای فرعی و خارج از جاده اصلی ورامین اتفاق افتاده است؛ در این حادثه اتاق خودروی سمند به طور کامل شعله‌ور شده بود و در حال سرایت به قسمت‌های دیگر خودرو بوده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران تصریح کرد: در حین عملیات، آتش‌نشانان متوجه وجود یک جسد کاملاً سوخته در خودرو شدند که شدت سوختگی به حدی بود که تعیین جنسیت برای آن ممکن نبوده است.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان، خودرو و جسد سوخته را تحویل عوامل انتظامی دادند و در ساعت 4:19 دقیقه صبح، عملیات پایان یافت.