آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودرو

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵
آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودرو

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین نرسیده به زمان آباد در ساعت 2:48 دقیقه بامداد امروز خبر داد و گفت: جسد سوخته‌ا‌ی در این خودرو وجود داشته است که در اثر سوختگی، امکان تعیین جنسیت وجود نداشت.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: نماز عید فطر با همکاری مردم و استقرار آتش‌نشانان بدون حادثه‌ای سپری شد.

وی ادامه داد: در ساعت 2:48 دقیقه بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی خودرویی در اطراف تهران به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد که این آتش‌سوزی در جاده ورامین نرسیده به زمان آباد اتفاق افتاده بود.

ملکی افزود: ایستگاه 86 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد و در آنجا مشاهده شد که این حادثه در جاده‌ای فرعی و خارج از جاده اصلی ورامین اتفاق افتاده است؛ در این حادثه اتاق خودروی سمند به طور کامل شعله‌ور شده بود و در حال سرایت به قسمت‌های دیگر خودرو بوده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران تصریح کرد: در حین عملیات، آتش‌نشانان متوجه وجود یک جسد کاملاً سوخته در خودرو شدند که شدت سوختگی به حدی بود که تعیین جنسیت برای آن ممکن نبوده است.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان، خودرو و جسد سوخته را تحویل عوامل انتظامی دادند و در ساعت 4:19 دقیقه صبح، عملیات پایان یافت.

آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودرو
jkkjkjkjkj