در صورت فراهم شدن شرایط در لیگ برتر والیبال تیم‌داری می‌کنیم

جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵
در صورت فراهم شدن شرایط در لیگ برتر والیبال تیم‌داری می‌کنیم

مالک شرکت کاراسازه متین گفت: امیدواریم در صورت فراهم شدن شرایط و همکاری مسؤولان شهرستان ورامین، بتوانیم بار دیگر در ورامین تیم‌داری کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، امیر حسین قنبر که پنج‌شنبه شب برای شرکت در مراسم یادبودی به ورامین سفر کرده بود، به بیت آیت‌الله سید مرتضی محمودی امام جمعه ورامین رفت و با ابراز ارادت قلبی به ایشان، طلب دعا برای موفقیت‌های آینده شرکت کاراسازه متین کرد و امام جمعه ورامین نیز ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان و هیأت همراه اظهار داشت: ما زحمات شما را در دیار پانزده خرداد فراموش نمی‌کنیم و امیدواریم زمینه فعالیت مجدد شما در ورامین فراهم شود.

وی در پاسخ به درخواست تیم‌داری مجدد کاراسازه متین توسط هواداران ورامینی که مقابل بیت آیت‌الله محمودی تجمع کرده بودند، گفت: این شرکت در ورامین و به پشتوانه هواداران خون‌گرم ورامینی به مقام قهرمانی ایران و آسیا رسید و امیدواریم در صورت فراهم شدن شرایط بتوانیم بار دیگر در ورامین تیم‌داری کنیم.
قنبر، در واکنش به صحبت‌های یکی از هواداران در ارتباط با تیم‌داری قدرتمند در لیگ برتر والیبال اظهار داشت: تیم قدرتمند نیازمند امکانات زیرساختی قدرتمند نیز هست و در صورت تمایل و خواست مسؤولان شهرستان ورامین آماده ساخت سالن اختصاصی والیبال با ظرفیت 6 هزار نفر در این شهرستان هستیم تا در زمینه زیرساخت و امکانات سخت افزاری نیز بتوانیم اقدامات مثبتی را به‌عمل آوریم.
به گزارش فارس، باشگاه فرهنگی ورزشی متین ورامین به مالکیت کاراسازه متین به مدت سه سال در شهرستان ورامین تیم‌داری کرد و در این سال‌ها به یک مقام قهرمانی آسیا، یک مقام قهرمانی و یک نایب قهرمانی لیگ برتر  والیبال ایران رسید.
 
انتهای پیام/2462/ج20/

کانال تلگرام خبرگزاری فارس در جنوب تهران

telegram.me/joinchat/BOxrhj4jYGbJ7OgNMorHRw

در صورت فراهم شدن شرایط در لیگ برتر والیبال تیم‌داری می‌کنیم