واژگونی پراید در شهریار 2 مصدوم برجای گذاشت

شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵
واژگونی پراید در شهریار 2 مصدوم برجای گذاشت

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار گفت: واژگونی یک دستگاه پراید در این شهر دو مصدوم برجای گذاشت.

حمیدرضا دمرچیلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران اظهار کرد: واژگونی یک دستگاه پراید در شهریار دو مصدوم برجای گذاشت.

وی بیان کرد: ساعت یک و 50 دقیقه بامداد امروز طی تماس با سامانه 125 آتش‌نشانی شهریار واژگونی یک دستگاه خودروی پراید واقع در شهریار، کمربندی شهید عباسپور گزارش شد.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار تصریح کرد: ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله امداد‌گران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه کرد.

وی خاطرنشان کرد: در بدو ورود مأمورین مشاهده شد که یک دستگاه خودروی پراید به دلیل بی‌احتیاطی و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با جدول واژگون شده است، این حادثه منجر به مصدوم شدن دو نفر شد.

دمرچیلو گفت: مأموران اعزامی ضمن ایمن‌سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سر باطری، افراد مصدوم را با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان منتقل کردند و محل را نیز تحویل پلیس راهور دادند تا خودروی یاد شده به پارکینگ انتقال داده شود.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار در پایان متذکر شد: بی‌احتیاطی و سرعت غیرمجاز جزء اصلی‌ترین دلایل حوادث رانندگی است، به همین دلیل رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به ویژه حفظ سرعت مطمئنه از بروز تصادف جلوگیری می‌کنند و باعث حفظ سلامی رانندگان و دیگر افراد خواهد شد.

واژگونی پراید در شهریار 2 مصدوم برجای گذاشت