کتاب بازگشت از قیامت به چاپ دوم می‌رسد

شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵
کتاب بازگشت از قیامت به چاپ دوم می‌رسد

چاپ دوم کتاب بازگشت از قیامت نوشته ارسلان رسولی که با استقبال بسیاری از خوانندگان روبه‌رو شده است، به بازار نشر می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کلاردشت، ارسلان رسولی نویسنده کتاب بازگشت از قیامت بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه چاپ دوم کتاب بازگشت از قیامت به‌زودی انجام می‌شود درباره گرایش به این‌گونه داستان‌های مذهبی، گفت: از زمان کودکی به‌طور اتفاقی با قبر و دفن یکی از بستگان آشنا شدم و ترس از مرگ سءال‌های زیادی را در ذهن من به‌وجود آورد به اینکه چرا به دنیا می‌آئیم و چرا باید تسلیم مرگ شد.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین سؤال من این بود که چرا زمان مرگ مشخص نیست و چراهایی که مرا چند دهه درگیر خود کرده است، اظهار کرد: داستان این کتاب رمان است که راوی، زندگی مردم در دنیا، برزخ و حقیقت روز قیامت را متفاوت‌تر از دیگر کتاب‌های داستانی و با تلفیقی از زندگی روز و سنتی مردمان در قالب‌های اجتماعی، سیاسی روایت می‌کند.

نویسنده کتاب بازگشت از قیامت با گلایه از عدم توجه مسؤؤلان فرهنگی و صنف انتشارات به فرهنگ کتاب‌خوانی، تصریح کرد: دیدگاه ناشران و انتشارات ما همان دیدگاه بازار کسب و کار شده است و ناشر برای چاپ کتاب نویسنده نرخ تعیین می‌کند.

وی گفت: این مسأله سبب می‌شود نویسنده نیز یا پولی برای چاپ کتابش پس‌انداز کرده است و یا مجبور می‌شود از جایی وام دست و پا کند با اینکه می‌داند هزینه چاپ کتاب برنمی‌گردد و هر چند تراژدی داستان کتاب و کتاب‌خوانی خود حکایت دیگری است.

به گزارش فارس، از آثار منتشر شده این نویسنده می‌توان به سقوط 57، دانش‌آموز تنبل، قصه‌های عمو، مناجات بی‌بی و بازگشت از قیامت اشاره کرد.

کتاب بازگشت از قیامت به چاپ دوم می‌رسد