Home

346 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در سمنان فعال شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از فعال شدن 346 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت توسط این اداره کل در نقاط مختلف این استان برای جوانان و نوجوانان در فصل تابستان خبر داد.

سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
346 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در سمنان فعال شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمدرضا سوقندی گفت: این پایگاه‌ها در قالب مراکز فرهنگی و هنری، مؤسسات قرآنی و نیز کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان‌های مختلف ایجاد و شروع به فعالیت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در این پایگاه‌ها اجرای 877 مورد برنامه و دوره پیش‌بینی شده است، گفت: از این تعداد، 219 پایگاه در کانون‌های مساجد، 85 پایگاه در مراکز فرهنگی و هنری و 42 پایگاه در مؤسسات قرآنی این استان تشکیل شده است.

سوقندی افزود: 46 پایگاه در شهرستان سمنان، 48 پایگاه در شاهرود، 52 پایگاه در دامغان، 19 پایگاه در گرمسار، 14 پایگاه در مهدی‌شهر، 13 پایگاه در سرخه، 14 پایگاه در آرادان و 13 پایگاه در شهرستان میامی تشکیل شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: در این پایگاه‌ها، کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فرهنگی و هنری، قرآنی، خوش‌نویسی، هنرهای تجسمی و ... برگزار می‌شود.