346 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در سمنان فعال شد

سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
346 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در سمنان فعال شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از فعال شدن 346 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت توسط این اداره کل در نقاط مختلف این استان برای جوانان و نوجوانان در فصل تابستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمدرضا سوقندی گفت: این پایگاه‌ها در قالب مراکز فرهنگی و هنری، مؤسسات قرآنی و نیز کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان‌های مختلف ایجاد و شروع به فعالیت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در این پایگاه‌ها اجرای 877 مورد برنامه و دوره پیش‌بینی شده است، گفت: از این تعداد، 219 پایگاه در کانون‌های مساجد، 85 پایگاه در مراکز فرهنگی و هنری و 42 پایگاه در مؤسسات قرآنی این استان تشکیل شده است.

سوقندی افزود: 46 پایگاه در شهرستان سمنان، 48 پایگاه در شاهرود، 52 پایگاه در دامغان، 19 پایگاه در گرمسار، 14 پایگاه در مهدی‌شهر، 13 پایگاه در سرخه، 14 پایگاه در آرادان و 13 پایگاه در شهرستان میامی تشکیل شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: در این پایگاه‌ها، کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فرهنگی و هنری، قرآنی، خوش‌نویسی، هنرهای تجسمی و ... برگزار می‌شود.

346 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در سمنان فعال شد
jkkjkjkjkj