Home

شهدا اجازه تغییر فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی را نمی‌دهند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس با اشاره به تجمع چند هزار نفری مردم در پردیس در وداع با شهید مدافع حرم گفت: شهدا اجازه تغییر فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی را به دشمنان نمی‌دهند.

سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
شهدا اجازه تغییر فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی را نمی‌دهند

حمیدرضا توسلی‌پور در حاشیه مراسم وداع با شهید مدافع حرم، محمدرسول حیدری در پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: این مراسم با مراسم هفته عفاف و حجاب مصادف شده است؛ برنامه‌ریزی شهرستان به نحوی بود که یک تجمع بزرگ چند هزار نفری در شهرستان برای حمایت از عفاف و حجاب و حریم خانواده داشته باشیم.

توسلی‌پور تصریح کرد: خداوند متعال در حق شهروندان شهرستان پردیس لطف داشت و دو شهید مدافع حرم را میهمان شهرستان کرد؛ تمام این وقایع به‌صورت متوالی رخ داد و دلیل این حضور شهدا در این هفته در پردیس، این بود که آن‌ها برای حفظ حرمت چادر، خانواده‌ها و حفظ عفت بانوان به میدان رفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس ادامه داد: دشمن برنامه‌ریزی کرده تا با یک‌سری موضوعات، ارزش‌های ما را به ضد ارزش تغییر و آن را ترویج دهد؛ اما شهدا نمی‌گذارند این اتفاق رخ دهد.

وی افزود: امروز با توجه به گرمی هوا، بسیاری از بانوان ایرانی در این مراسم حضور پیدا کردند و به این دلیل آمدند که بگویند راه شهدا ادامه دارد؛ ما این چادر را از حضرت زهرا(س) به ارث برده‌ایم و به صاحب اصلی آن خواهیم داد.

توسلی‌پور ادامه داد: حضور مردم شهرستان پردیس در برنامه‌های فرهنگی بسیار عالی و مثال‌زدنی است؛ مردم فهیم، بصیر و ولایتمداری داریم که در همه شرایط، راهپیمایی‌ها و مراسم‌ این‌چنینی همراه مسؤولان هستند و در صحنه حضور دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس اضافه کرد: واقعیت این است که اگر مردم نباشند، هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم؛ هم مهم‌ترین برنامه هفته عفاف و حجاب را در شهرستان برگزار کردیم که همه دستگاه‌های شهرستان، غرفه‌هایی را در مجموعه پارک شهریار دایر کردند و با حضور خود فرهنگ، حجاب و عفت ایرانی را اشاعه می‌کنند.

وی افزود: حجاب خاص بانوان نیست، بلکه آقایان نیز احتیاج به حجاب و عفت دارند و با حضور چشمگیر خود در مراسم شاهدیم که مردان ما نیز نگران حریم خانواده هستند و با حضور خود نشان می‌دهند که ما آماده‌ایم تا از حریم خانواده و زنان ایران اسلامی دفاع کنیم.