شهدا اجازه تغییر فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی را نمی‌دهند

سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
شهدا اجازه تغییر فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی را نمی‌دهند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس با اشاره به تجمع چند هزار نفری مردم در پردیس در وداع با شهید مدافع حرم گفت: شهدا اجازه تغییر فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی را به دشمنان نمی‌دهند.

حمیدرضا توسلی‌پور در حاشیه مراسم وداع با شهید مدافع حرم، محمدرسول حیدری در پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: این مراسم با مراسم هفته عفاف و حجاب مصادف شده است؛ برنامه‌ریزی شهرستان به نحوی بود که یک تجمع بزرگ چند هزار نفری در شهرستان برای حمایت از عفاف و حجاب و حریم خانواده داشته باشیم.

توسلی‌پور تصریح کرد: خداوند متعال در حق شهروندان شهرستان پردیس لطف داشت و دو شهید مدافع حرم را میهمان شهرستان کرد؛ تمام این وقایع به‌صورت متوالی رخ داد و دلیل این حضور شهدا در این هفته در پردیس، این بود که آن‌ها برای حفظ حرمت چادر، خانواده‌ها و حفظ عفت بانوان به میدان رفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس ادامه داد: دشمن برنامه‌ریزی کرده تا با یک‌سری موضوعات، ارزش‌های ما را به ضد ارزش تغییر و آن را ترویج دهد؛ اما شهدا نمی‌گذارند این اتفاق رخ دهد.

وی افزود: امروز با توجه به گرمی هوا، بسیاری از بانوان ایرانی در این مراسم حضور پیدا کردند و به این دلیل آمدند که بگویند راه شهدا ادامه دارد؛ ما این چادر را از حضرت زهرا(س) به ارث برده‌ایم و به صاحب اصلی آن خواهیم داد.

توسلی‌پور ادامه داد: حضور مردم شهرستان پردیس در برنامه‌های فرهنگی بسیار عالی و مثال‌زدنی است؛ مردم فهیم، بصیر و ولایتمداری داریم که در همه شرایط، راهپیمایی‌ها و مراسم‌ این‌چنینی همراه مسؤولان هستند و در صحنه حضور دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس اضافه کرد: واقعیت این است که اگر مردم نباشند، هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم؛ هم مهم‌ترین برنامه هفته عفاف و حجاب را در شهرستان برگزار کردیم که همه دستگاه‌های شهرستان، غرفه‌هایی را در مجموعه پارک شهریار دایر کردند و با حضور خود فرهنگ، حجاب و عفت ایرانی را اشاعه می‌کنند.

وی افزود: حجاب خاص بانوان نیست، بلکه آقایان نیز احتیاج به حجاب و عفت دارند و با حضور چشمگیر خود در مراسم شاهدیم که مردان ما نیز نگران حریم خانواده هستند و با حضور خود نشان می‌دهند که ما آماده‌ایم تا از حریم خانواده و زنان ایران اسلامی دفاع کنیم.

شهدا اجازه تغییر فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی را نمی‌دهند