نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در بجنورد گشایش یافت

سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در بجنورد گشایش یافت

نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های خراسان شمالی در بجنورد گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر بعدازظهر امروز با حضور شماری از مسؤولان کار خود را آغاز کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خراسان شمالی گفت: نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر از امروز تا 26 تیرماه برپا است.

علی‌اکبر خدابنده با برشمردن اهداف برپایی نمایشگاه اظهار کرد: نهادینه شدن فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی، ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی و همچنین ارائه خدمات بهتر به بازدیدکنندگان از اهداف برپایی  نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر است.

به گفته وی در این نمایشگاه  شرکت‌های داخلی تولیدات و توانمندی‌های خود در زمینه صنعت چوب، مبلمان و لوستر در دو سالن مجموعه به مساحت 2 هزار مترمربع به نمایش گذاشته‌اند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خراسان شمالی بیان داشت: این نمایشگاه درسطح 50 غرفه برپاشده است.

به گفته وی انواع مبلمان خانگی، راحتی، کلاسیک، استیل، تخت‌شو، لوستر از سوی شرکت‌های تولیدی فعال استان‌های مختلف به معرض نمایش گذاشته‌شده است.

خدابنده با اشاره به‌پیش بینی تخفیف از سوی شرکت‌های تولیدکننده در نمایشگاه  بیان داشت:محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه  مبلمان و لوستر بجنورد از کیفیت بسیارخوبی برخوردار بوده است.

ساعات بازدید نمایشگاه از ساعت 16 تا 22 است و عموم علاقمندان می‌توانند از امروز به مدت پنج روز از این نمایشگاه بازدید کنند.
شرکت‌های تولیدی مختلف مبل از استان‌هایی همچون استان خراسان رضوی، تهران، اصفهان، خراسان شمالی در نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در بجنورد حضور دارند.

شرکت نمایشگاه‌های خراسان شمالی در تخته ارکان بجنورد قرار دارد.

 

 

نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در بجنورد گشایش یافت
jkkjkjkjkj