انبار بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی باقرشهر در آتش سوخت

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
انبار بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی باقرشهر در آتش سوخت

انبار بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی در سه راه خیرآباد باقرشهر در آتش سوخت.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر، ابوالفضل رضایی از آتش‌سوزی انبار بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی خبر داد.

مسئول آتش نشانی شهرداری باقرشهر با اعلام این خبر گفت: خبر حریق در سه راه خیرآباد باقرشهر به ایستگاه آتش‌نشانی شماره یک اعلام شد و ماموران آتش نشانی سریع خود را به محل حادثه رساندند.

وی با اشاره به اینکه آتش سوزی در این انبار گسترده بود، گفت: با توجه به شدت و گستردگی آتش چندین ایستگاه آتش‌نشانی از جمله آتش نشانی کهریزک، سایپاپرس، شرکت نفت، ایستگاه‌های شماره 22 ،2 ،9 ،14 ، 47 و 50 برای اطفای حریق به کمک و یاری ما شتافتند.

مسئول آتش نشانی شهرداری باقرشهر تصریح کرد: علاوه بر آتش سوزی در انبار بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی که شامل انواع خمیر دندان، اسپری خوش بو کننده، حشره کش و … بوده است، انبار لوازم یدکی نیز در این آتش سوزی دچار حادثه شد.

وی با اعلام اینکه عوامل نیروی انتظامی نیز در این حادثه حضور داشتند، خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی‌های ایستگاه آتش نشانی باقرشهر سه دستگاه اورژانس در محل حادثه مستقر شده بودند تا در صورت نیاز افراد آسیب دیده را درمان کنند.

رضایی گفت: در این حادثه چند تن از آتش‌نشانان و کارگران انبار دچار مسمومیت و سوختگی شدند که توسط اورژانس مستقر در محل تحت درمان قرار گرفتند.

وی سهل انگاری و بی احتیاطی کارگران انبار را عامل اصلی آتش سوزی دانست و افزود: این حریق با توجه به گستردگی آن حدوداً 4 ساعت به‌طول انجامید و در ساعت شش بعداز ظهر آتش‌نشانان به ماموریت خود پایان دادند.

کانال تلگرام خبرگزاری فارس در جنوب تهران

telegram.me/joinchat/BOxrhj4jYGbJ7OgNMorHRw

انبار بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی باقرشهر در آتش سوخت