Home

شهدا انقلاب را بیمه کرده‌اند

جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵
شهدا انقلاب را بیمه کرده‌اند

عضو هیأت عالی حل اختلاف قوا با بیان اینکه اقتدار امروز ایران به برکت خون شهدا است، گفت: شهدا انقلاب را بیمه کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امشب در مراسم سالروز شهادت حجت‌الاسلام محمدحسین افتخاری نماینده دوره سوم مجلس مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در مسجد بالامحله فومن شهید افتخاری را مهاجر‌الی‌الله دانست.

وی حضور پرشور مردم در مراسم مذکور را نشانه وفاداری نسبت به شهید افتخاری عنوان کرد و افزود: شهید افتخاری برای کمک‌رسانی و خدمت به مردم از جان خود گذشت.

عضو هیأت عالی حل اختلاف قوا، داشتن افق عالی و روشن در هر انسانی را موجب قرار گرفتن انسان در بالاترین مرتبه عقل، علم و ایمان بیان کرد.

وی با بیان اینکه انسان عاقل هدف‌دار و آرمان‌طلب است، تصریح کرد: آنچه امام(ره) را از دیگر افراد متمایز کرد هدف و آرمان متعالی ایشان بود و انسان‌های هدف‌دار از انگیزه بالایی برخوردار هستند.

ابوترابی‌فرد شهدا را به دلیل برخورداری از آرمان بلند برتر از دیگران خواند و خاطرنشان کرد: همه ما باید بدانیم چه مسؤولیت و وظیفه‌ای به‌عهده داریم.

وی فومن را شهرستان شناخته‌شده در زمینه پرورش عالمان بزرگی مانند آیت‌الله بهجت فومنی خواند و ادامه داد: حضور پرشور مردم در مراسم بیست و ششمین سالگرد شهادت حجت‌الاسلام افتخاری نشانه عنایت قلبی مردم به ایشان است.

نایب رئیس اول مجلس نهم شورای اسلامی با تصریح بر اینکه شهدا انقلاب را بیمه کرده‌اند، خاطرنشان کرد: شهدا نیز مهاجر‌الی‌الله بودند و امیدواریم همه ما در این مسیر گام برداریم.

وی گام برداشتن در راه بندگی خدا با علم و دانش را ویژگی مهاجر الی‌الله عنوان کرد و یادآور شد: مهاجر الی‌الله با مشعل علم گام برمی‌دارد.

ابوترابی‌فرد با بیان اینکه امروز به برکت شهدا ایران اسلامی در جهان اقتدار دارد، خاطرنشان کرد: نام شهدا در دنیا می‌درخشد.

شهدا انقلاب را بیمه کرده‌اند