کشف 127 کیلوگرم پیش‌ساز مواد مخدر در سردشت

شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵
کشف 127 کیلوگرم پیش‌ساز مواد مخدر در سردشت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی از کشف 127 کیلوگرم پیش‌ساز مواد مخدر در سردشت خبر داد.

رسول اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: خبری مبنی بر وجود 127 کیلوگرم مواد مخدر در یک منزل مسکونی در سردشت، پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در این خصوص با مراجعه ماموران به این منزل مسکونی موفق به کشف این میزان پیش‌ساز مواد مخدر شدند، تصریح کرد: در این خصوص سه نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی با بیان اینکه در این خصوص یک سلاح کمری کولت نیز از متهمان کشف شد، ادامه داد: در این خصوص 3 خودرو توقیف و برای طی مراحل بعدی روانه پارکینگ شد.

این مسؤول با بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای کاهش میزان قاچاق انواع مواد مخدر تمام تلاش خود را می‌کند، اذعان داشت: برای این منظور از تمام توان استفاده می‌کنیم.

اکبری با بیان اینکه آذربایجان غربی به واسطه هم مرز بودن به چندین کشور همواره مورد توجه قاچاقچیان بوده است، اعلام کرد: لازم است مرزی بودن استان آذربایجان غربی را به دید تهدید ننگریم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی با تاکید بر تبدیل تهدیدها به فرصت، اظهار داشت: باید بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و در راستای کاهش میزان قاچاق کالا تمام تلاش خود را به‌کار گیریم.

این مسؤول انسداد نوار مرزی در استان را در کاهش میزان قاچاق کالا موثر عنوان کرد و افزود: باید مردم نیز در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر بیش از پیش تلاش کنند.

از: خبرگزاری فارس
کشف 127 کیلوگرم پیش‌ساز مواد مخدر در سردشت