خانواده شهدا شفاعت‌کنندگان جامعه هستند

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
خانواده شهدا شفاعت‌کنندگان جامعه هستند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان خانواده شهدا را اتصال‌دهنده جامعه به شهدا دانست و گفت: خانواده شهدا شفاعت‌کنندگان جامعه هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی پیش از ظهر امروز در دیدار با خانواده‌ شهید مدافع حرم جواد دوربین در این شهرستان اظهار کرد: خانواده شهدا سبب عزت جامعه هستند.

وی با بیان اینکه اگر شهدا نبودند انقلاب اسلامی ماندگار نمی‌شد، افزود: صبوری خانواده شهدا مثال‌زدنی بوده و از خداوند می‌خواهیم صبوری و عزت را به خانواده شهدا در دنیا و آخرت عنایت کند.

امام جمعه رشت خانواده شهدا را شفاعت کنندگان جامعه خواند و تصریح کرد: خانواده شهدا اتصال دهنده جامعه به شهدا هستند.

وی با بیان اینکه شهدا عزت را برای انقلاب، مقام معظم رهبری و امت اسلامی به ارمغان آوردند، خاطرنشان کرد: شهدا جان خود را به خداوند هدیه کردند و دل ما پیش خانواده شهدا بوده و آنها عزیز و نور چشم جامعه هستند.

رقیه رهبر، مادر شهید جواد دوربین نیز در دیدار مذکور گفت: به شهدای خود افتخار می‌کنیم و امیدواریم ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

به گزارش فارس، جواد دوربین مدافع حرم گیلانی در یکم آبان‌ماه سال 58 به عضویت سپاه درآمد و آخرین پست سازمانی او جانشین سپاه انزلی بود.

جواد دوربین در 30 دی‌ماه سال 89 بازنشسته شد و 17 فروردین‌ماه امسال به صورت داوطلبانه به سوریه اعزام شد و در درگیری‌های منطقه حلب به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

شهید جواد دوربین متأهل بود و سه پسر و یک دختر از او به یادگار مانده است.

خانواده شهدا شفاعت‌کنندگان جامعه هستند