آموزش خبرنگاری اهداف مهم بسیج رسانه میاندورود است

سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵
آموزش خبرنگاری اهداف مهم بسیج رسانه میاندورود است

مسؤول بسیج رسانه میاندورود تربیت و آموزش علاقه‌مندان به حرفه خبرنگاری را مورد توجه بسیج رسانه این شهرستان عنوان کرد و گفت: کلاس‌های آموزش خبرنویسی، گزارش‌نویسی، عکاسی خبری، زبان بدن و... در میاندورود برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، حسن تیموری امشب در نشست اعضای بسیج رسانه با مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با بیان اینکه رسانه ابزاری تاثیرگذار است، اظهار کرد: باید از این ظرفیت برای ترویج اهداف انقلاب اسلامی و بیان دغدغه‌های مقام معظم رهبری  و همچنین در زمینه بحث فرهنگی و اجتماعی استفاده کنیم.

وی بیان کرد: رسانه با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرتبط است و بسیج رسانه میاندورود به تازگی در این شهرستان تشکیل شد و مسؤولیت هر کدام از افراد را به استان معرفی کردیم تا طرح‌ها و برنامه‌های موردنظر را به انجام برسانیم.

مسؤول بسیج رسانه میاندورود خاطرنشان کرد: کمک به مناطق محروم، ترویج گفتمان انقلاب اسلامی ، انعکاس فعالیت‌های انجام شده و نقد منصفانه از جمله اهداف اهالی رسانه به‌ویژه بسیج رسانه میاندورود است.

تیموری تربیت و آموزش علاقه‌مندان به حرفه خبرنگاری را مورد توجه بسیج رسانه این شهرستان عنوان کرد و افزود: کلاس‌های آموزش خبرنویسی، گزارش نویسی، عکاسی خبری، زبان بدن و ... در میاندورود برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: تهیه برنامه‌های موردنظر در عرصه رسانه و نقش آفرینی اصحاب رسانه در مقابله با جنگ نرم بخشی از اهداف بسیج رسانه محسوب می‌شود که باید به آن توجه کرد.

آموزش خبرنگاری اهداف مهم بسیج رسانه میاندورود است