ارسال مشخصات 91 واحد صنفی به اداره نظارت بر اماکن میاندورود

سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵
ارسال مشخصات 91 واحد صنفی به اداره نظارت بر اماکن میاندورود

مسؤول دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود گفت: مشخصات 91 واحد صنفی به اداره نظارت بر اماکن عموم میاندورود ارسال شده است.

حجت‌الله علی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود، اظهار کرد: از اردیبهشت ماه امسال با مدیریت جدید اتاق اصناف، سیاست‌های کاری این دفتر براساس دستورات صادره تغییر و بازرسان دفتر به واحدهای صنفی مراجعه شدند.

وی با بیان اینکه بعد از ثبت اطلاعات صنفی در رایانه به طور مستقیم در سامانه اصناف ثبت شده و ساماندهی صنوف میاندورود به‌صورت منطقه‌ای انجام می‌شود، تصریح کرد: در سال جدید فهرست 91 واحد صنف به اداره نظارت بر اماکن عموم میاندورود ارسال شده است.

مسؤول دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود با اشاره به اینکه در بعد فرهنگی با چاپ بروشور و...  در عید سعید فطر و مراسم‌های مذهبی و سیاسی در سطح این شهرستان توزیع شد، ادامه داد: درباره تشکیل اتحادیه‌های صنفی در میاندورود بر اساس قانون نظام صنفی از اختیار انجمن نظارت بر انتخابات است که این دفتر در صورت تقاضای آنان به دستور رئیس اتاق اصناف همکاری لازم انجام می‌شود.

وی در پایان گفت: تا به حال استقبال بسیاری از این مهم انجام نپذیرفت و اتحادیه‌هایی هم که تا به حال تشکیل شده است در حال حاضر با توجه به همکاری این دفتر به علل مختلف با مشکلات فراوان خود را اداره می‌کند و امیدواریم در آینده نزدیک راهکارهای مناسب‌تری در این راستا اتخاذ شود.

ارسال مشخصات 91 واحد صنفی به اداره نظارت بر اماکن میاندورود