اردوی مشترک تکواندوکاران قم با مردان المپیکی ایران

پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
اردوی مشترک تکواندوکاران قم با مردان المپیکی ایران

رئیس هیأت تکواندو استان قم از اردوی مشترک تکواندوکاران قم با ملی‌پوشان المپیکی کشورمان در راه کسب آمادگی برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

محمد جمشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: کسب مدال از رقابت‌های تکواندو قهرمانی کشور برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل تلاش مجموعه هیأت این بود که بهترین امکانات در اختیار تکواندوکاران قم قرار بگیرد تا این تیم آماده رویارویی با حریفان شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه برترین‌های استان‌های مختلف در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا می‌کنند، بالطبع کار برای کسب مدال بسیار سخت است و تکواندوکاران ما برای اینکه با بهترین شرایط به مصاف حریفان خود بروند، اردوهای مختلفی را پشت‌سر گذاشته‌اند.

رئیس هیأت تکواندو استان قم در ادامه از برنامه‌ریزی برای تشکیل اردوی آماده‌سازی مشترک تکواندوکاران قم با ملی‌پوشان المپیکی تکواندو کشورمان خبر داد و افزود: این اردو به میزبانی خانه تکواندو در تهران تشکیل شد و برای تجربه اندوزی تکواندوکاران قم بسیار مفید بود.

وی با بیان اینکه نفرات حاضر در ترکیب تیم‌ منتخب نوجوانان هیأت تکواندو استان قم شرایط مطلوبی برای درخشش در مسابقات قهرمانی کشور دارند، عنوان کرد: نوجوانان تکواندوکار قم پیش از این اردوهای مشترک با ‌تکواندوکاران قزوین٬ بروجرد و سمنان را نیز تجربه کرده‌اند.

جمشیدی ابراز کرد: تکواندوکاران قم بعد از شرکت در مسابقات انتخابی استان، تمرینات آماده‌سازی خود را زیر نظر کادر فنی از اردیبهشت ‌ماه آغاز کرده‌اند و پس از برگزاری رقابت‌های انتخابی درون اردویی و با مشخص شدن 10 نفر مورد نظر کادر فنی، برای کسب آمادگی حضور در رقابت‌های لیگ و قهرمانی کشور در اردوهای مختلف حضور یافته‌اند.

وی تصریح کرد: با توجه به زمان اندک باقی مانده تا آغاز مسابقات تکواندو قهرمانی کشور، حضور در اردوی مشترک با نفرات ملی پوش تکواندو ایران نظیر فرزان عاشورزاده٬ مهدی خدابخشی و سجاد مردانی که قرار است به زودی در المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل حضور یابند یقینا از نظر روحی و روانی به تیم ما کمک زیادی کرده است.

رئیس هیأت تکواندو استان قم بیان کرد: این اردو برای کادر فنی تیم نوجوانان قم و حتی اعضای تیم برای شناسایی نقاط ضعف و قوت آنها یک فرصت بسیار مغتنم بود و یقینا 10 تکواندوکار قم با انگیزه‌ای که دارند در مسابقات قهرمانی کشور شگفتی‌ساز خواهند شد.

وی در ادامه به ترکیب تیم اعزامی پسران هیأت تکواندو قم به مسابقات سال جاری تکواندو لیگ و قهرمانی نوجوانان کشور اشاره و بیان کرد: تیم‌ منتخب نوجوانان قم با ترکیب امیرمحمد غلامی٬ حسین حسین‌زاده٬ سیدعباس جلالی و علی چهرقانی قطعا قابلیت بالایی برای کسب موفقیت دارد.

جمشیدی اظهار کرد: همچنین محمد ابراهیمیان٬ مهدی عابد٬ حسن داداش‌زاده٬ محمدحسین علی‌محمدی٬ حسین آقامحمدی٬ محمدمهدی شازده‌احمدی به عنوان دیگر نفرات اصلی تیم در کنار حسین داداش‌زاده و مرتضی قنبری به عنوان بازیکنان ذخیره تیم قم را در این دوره همراهی می‌کنند، ضمن اینکه مربیان این تیم محمدعباس عزیززاده٬ عبدالله بینایی و بلال سلیمانی هستند.

از: خبرگزاری فارس
اردوی مشترک تکواندوکاران قم با مردان المپیکی ایران