لزوم پاسخگویی به نگرانی‌های صنفی کارکنان شرکت ایران ترانسفو

سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵
لزوم پاسخگویی به نگرانی‌های صنفی کارکنان شرکت ایران ترانسفو

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر جدی بودن نگرانی‌های صنفی در شرکت ایران ترانسفو گفت: هیأت مدیره باید پاسخگوی نگرانی‌ها باشد، چرا که نیروی انسانی مهم‌ترین دارایی یک واحد صنفی محسوب می‌شود.

فریدون احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اعتصاب کارگران ایران ترانسفو را اقدامی صنفی دانست و اظهار کرد: از زمان مطلع شدن از این موضوع، اقداماتی از جمله برگزاری نشست با مدیر عامل شرکت برای حل مشکل انجام شده است.

وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری نشست با نمایندگان کارگری شرکت ایران ترانسفو خبر داد و اضافه کرد: همه باید تلاش کنند تا مشکل پیش آمده رفع شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی حفظ تولید را اصل و اولویت نخست کشور و استان دانست و تصریح کرد: تعطیلی تولید در هر صورت کار خوبی نیست و نمایندگان کارگران و مسؤولان شرکت باید با دقت بیشتری عمل کرده و نسبت به حفظ حق و حقوق دو طرف برنامه‌ریزی و اقدام کنند.

احمدی با تاکید بر اینکه مسائل حاشیه‌ای برای شرکتی مانند ایران ترانسفو خوب نیست، ادامه داد: همه باید به نگرانی صنفی نیروی انسانی شرکت توجه کرده و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

وی با تاکید بر جدی بودن نگرانی‌های صنفی در شرکت ایران ترانسفو افزود: هیأت مدیره باید نسبت به پاسخگویی به این نگرانی‌ها اقدام کند، چرا که نیروی انسانی مهم‌ترین دارایی واحدهای صنفی محسوب می‌شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی مطالبات شرکت ایران ترانسفو را از مشکلات اساسی آن دانست و افزود: شاید وصول مطالبات به رفع مشکلات آن کمک کند.

احمدی با بیان اینکه مدیریت شرکت باید برای رفع نگرانی‌های کارگران پاسخ قانع‌کننده داشته باشند، افزود: به نظر می‌رسد مدیریت شرکت در انتقال درست تصمیمات به جامعه کارگری و اهداف موردنظر درست عمل نکرده است.

وی با تاکید بر بدهکاری شرکت‌هایی مانند ایران ترانسفو به موسسات بانکی ادامه داد: این بدهکاری در طول زمان مشمول جریمه شده و پرداخت آن از عهده شرکت‌ها خارج می‌شود، در صورتی که طلب آن بعد از گذشت هر چند سال تغییری نمی‌کند.

از: خبرگزاری فارس
لزوم پاسخگویی به نگرانی‌های صنفی کارکنان شرکت ایران ترانسفو