ورزش میاندورود از نبود سالن مناسب رنج می‌برد

پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵
ورزش میاندورود از نبود سالن مناسب رنج می‌برد

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با اشاره به اینکه در فضای زیرساختی در مرحله بحران هستیم، گفت: با وجود تیم‌هایی از میاندورود در سطح کشور یک سالن ورزشی مناسب نداریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، مختار مهدوی بعد از ظهر امروز در جلسه مشترک اداره ورزش و جوانان و هیأت‌های ورزشی که در هتل بادله این شهرستان به‌منظور بررسی مشکلات ورزشی با حضور علی‌اصغر‌ یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولان این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: باید از فرصت‌های حضور نمایندگان و مسؤولان بالادستی در جهت پیشرفت و رفع مشکلات ورزشی استفاده کنیم.

وی تشکیل یک تیم در گذشته را همانند یک آرزو عنوان کرد و افزود: بعد از چندین سال تشکیل تیم برای افتخارآفرینی ورزش این شهرستان مهیا شد و باید از این ظرفیت نهایت استفاده را ببریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: بیشترین سالن‌های ورزشی را در سطح استان در روستاها داریم که بحث اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده درست از منابع موجود است.

این مسؤول با اشاره به اینکه بیش از 85 درصد جمعیت روستایی هستیم، تصریح کرد: در حوزه فضاهای سرپوشیده کارشناسی صورت نگرفته است، که طی این سال‌ها با مشکلاتی در این زمینه روبه‌رو هستیم.

مهدوی با اعلام اینکه فرصت‌هایی که می‌توانست برای ما به‌عنوان فرصت مهم تلقی شود اما اینک همانند تهدید شده است، ادامه داد: قابلیت ورزش ما بالا است و می‌طلبد که مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد به همت مسؤولان، صاحب‌نظران و کارشناسان رصد و بررسی شود.

وی با تأکید بر اینکه نگاه دولت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی است، یادآور شد: در فضای سرپوشیده کارشناسی صورت نگرفته است و این یک معضل است.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با اشاره به اینکه در فضای زیر ساختی در مرحله بحران هستیم، افزود: با وجود تیم‌هایی از میاندورود در سطح کشور یک سالن ورزشی مناسب نداریم.

این مسؤول با بیان اینکه قابلیت‌ها و ظرفیت‌های مناسبی برای توسعه در زمینه ورزشی این شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: با وجود اینکه طی چند سال گذشته پیشرفت خوبی را شاهد بودیم اما قطع بر یقین همچنان در حوزه ورزشی دچار کمبودهایی هستیم که توجه ویژه مسؤولان را می‌طلبد.

مهدوی اضافه کرد: سورک به‌عنوان مرکز میاندورود از کمترین امکانات سخت‌افزاری محروم است و در این زمینه باید مسؤولان و نمایندگان دست به دست هم دهند تا یک سالن 2 هزار نفری ایجاد شود.

وی نیروی انسانی را یکی از گرانبهاترین سرمایه‌ها عنوان کرد و گفت: ما دارای قابلیت‌های خوبی در این شهرستان هستیم که بارها طی جلسات مختلف به آن اشاره شد و باید با ایجاد امکانات موردنیاز جوابگوی مردم به‌خصوص قشر جوان باشیم.

ورزش میاندورود از نبود سالن مناسب رنج می‌برد
ورزش میاندورود از نبود سالن مناسب رنج می‌برد
ورزش میاندورود از نبود سالن مناسب رنج می‌برد