Home

وداع با شهید محمد دهقانی در دادگستری خراسان جنوبی

مراسم تجدید بیعت با شهدا و وداع با شهید تازه تفحص شده محمد دهقانی صبح امروز در دادگستری کل خراسان جنوبی و با حضور کارکنان این اداره‌کل برگزار شد.

پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵
وداع با شهید محمد دهقانی در دادگستری خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، مراسم تجدید بیعت با شهدا و وداع با شهید تازه تفحص شده محمد دهقانی صبح امروز در دادگستری کل خراسان جنوبی و با حضور کارکنان این اداره‌کل برگزار شد.

مسؤول ساماندهی تشکل‌های دینی و هیئات مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه شهدا ما را از خواب غفلت بیدار می‌کنند و به قلب و دل‌ها روشنایی می‌بخشند، گفت: شهدا به هر شهر و دیاری که پا می‌گذارند حیات دوباره‌ای به آنجا می‌بخشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد رضایی با بیان اینکه شهدا یکی از چهار گروهی هستند که آبروی خاص و ویژه‌ای در محضر خدا دارند، افزود: بر اساس روایات نخستین قطرات خونی که از شهید به زمین بریزد تمام گناهان وی آمرزیده می‌شود.

وی تصریح کرد: افرادی امروزه به نظام و اسلام دهن‌کجی می‌کنند و طلبکار هستند که در زمان جنگ حاضر نشدند از مال و از جان خود بگذرند.

مسؤول ساماندهی تشکل‌های دینی و هیئات مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه شهدا از شفاعت‌کنندگان هستند، ادامه داد: ما امنیت خود را در کشور مدیون خون‌های ریخته شده بیش از 230 هزار شهید هستیم.