ناری: خدا پدر کوزه‌گری را بیامرزد/ امیدوارم بیشتر از این آبروی‌مان نرود!

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
ناری: خدا پدر کوزه‌گری را بیامرزد/ امیدوارم بیشتر از این آبروی‌مان نرود!

کارشناس هندبال ایران گفت: برای فدراسیون هندبال می‌توان گفت که هزار وعده خوبان یکی وفا نکرد.

نقی ناری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد نتایج تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات آسیایی اظهار داشت: چیز زیادی نمی‌توانم بگویم؛ فقط می‌گویم که هزار وعده خوبان یکی وفا نکرد و البته نمایش مسئولان همچنان ادامه دارد. مدیریت مهدوی اگر آبی برای هندبال نداشت برای خودش نان داشت، چون سفرهای زیادی می‌رود و به وی بد نمی‌گذرد!

وی ادامه داد: خدا را شکر طبق قوانینی که مجلس شورای اسلامی اعلام کرده است حداقل تا پایان مردادماه تکلیف ریاست فدراسیون مشخص می‌شود تا بیشتر از این آبروی ما نرود. این نتایجی که اخیراً حاصل شده است نتیجه بی برنامگی مسئولان فدراسیون است. آقایان فکر می‌کنند چون تیم جوانان در لیگ حضور داشت بازیکنانش کاملاً پخته شده‌اند، اما فکر نکردند که از نظر روحی شرایط حساس است.

کارشناس هندبال ایران خاطرنشان کرد: جوانان در لیگ بودند و تمام بازی‌ها را باختند و آقایان فکر نکردند که با این شرایط بازیکنان به باخت عادت می‌کنند و همه چیز برایشان بی‌اهمیت می‌شود. من یک سوال دارم آن هم اینکه چرا اردوی تدارکاتی در اوکراین برپا شد؟ این اردو هیچ سودی برای ما نداشت. فدراسیون فقط شعار می‌دهد و هیچ برنامه‌ای هم ندارد.

ناری تصریح کرد: خدا پدر کوزه‌گری را بیامرزد که در دوران مدیریتش حداقل تیم بزرگسالان و جوانان توانستند جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کنند. حالا همه امید هندبال به نوجوانان است، نوجوانانی که من شخصاً امیدی به جهانی شدنش ندارم.

ناری: خدا پدر کوزه‌گری را بیامرزد/ امیدوارم بیشتر از این آبروی‌مان نرود!