پیش برندگی انقلاب اسلامی در دستور کار جوانان مؤمن قرار گیرد/ضربات متعدد جریان غیرانقلابی به کشور

یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
پیش برندگی انقلاب اسلامی در دستور کار جوانان مؤمن قرار گیرد/ضربات متعدد جریان غیرانقلابی به کشور

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: اینکه می‌گوییم از انقلاب دفاع می‌کنیم برای پیش برد انقلاب اسلامی کفایت نمی‌کند بلکه باید علاوه بر حفظ وضع موجود پیش برندگی انقلاب را جوانان مؤمن در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشوردر اختتامیه دوره تربیتی تشکیلاتی شهید چمران در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد، اظهار داشت: ادعای انقلابی بودن کافی نیست و اینکه می گوییم از انقلاب دفاع می‌کنیم برای پیش برد انقلاب اسلامی کفایت نمی‌کند بلکه باید علاوه بر حفظ وضع موجود پیش برندگی انقلاب را جوانان مؤمن در دستور کار خود قرار دهند.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه اگر کسی به وضع موجود قانع باشد نمی‌تواند بگوید که از انقلاب اسلامی دفاع می‌کند، افزود: همچنین وقتی میگوییم انقلاب به معنای پیش برندگی است باید از خود بپرسیم که افق پیش بینی شده کجاست و تا کی باید انقلاب تداوم داشته باشد تا به سرمنزل مقصود برسد.

 

گودرزی با اشاره به اینکه دولت در نگاه کلان جمهوری اسلامی به معنای همه دستگاه‌های اجرایی کشور است، گفت: باید نظام اسلامی و دولت اسلامی بر اساس مبانی انقلاب ساختارسازی، نهاد سازی و نظام سازی کند.

 

وی با تأکید بر اینکه محتوای اسلامی باید پیاده سازی شود تا اسلام کاملاً اجرا شود، افزود: در حال حاضر به فرموده مقام معظم رهبری جامعه اسلامی در کشورمان تشکیل شده است و در مرحله چهارم رسیدن به افق‌های پیش رو اینست که مردم در اوج معنویت زندگی کنند همچنین نباید مشکل اقتصادی داشته باشند.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه باید به سمت تمدن سازی نوین اسلامی حرکت کنیم، گفت: انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به 5 هدف و آرمان استکبار ستیزی، استقلال، کرامت انسانی، عدالت اجتماعی و آزادی قیام کرده است.

 

گودرزی با بیان اینکه برای رسیدن و تحقق این آرمان‌ها چالش‌های اساسی وجود دارد، افزود: چالش اول دشمن شناسی است اینکه بدانیم دشمن اصلی ما آمریکای جنایتکار است و توطئه‌های او و ایادی‌اش را فراموش نکنیم.

 

وی بیان کرد: دشمن اصلی بیرون از مرزهای ما وجود دارد اما عده‌ای در کشور بدنبال آن هستند که بگویند دشمنی وجود ندارد و دشمن سازی یک توهم است در حالیکه قلب واقعیت این است که این عده به دنبال فریب افکار عمومی هستند.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با تأکید بر اینکه دشمنی را خود آمریکا آغاز کرده است، گفت: راه‌های مقابله با دشمن اینست که ابتدا دشمن را کامل بشناسیم و به صورت مداوم با هر شیوه که می‌توان دشمن را به مردم بشناسانیم.

 

گودرزی چالش دوم را جریان غیر انقلابی بیان کرد که از ابتدای انقلاب تا کنون به فریب مردم دست زده‌اند و خاطر نشان کرد: عده‌ای منافق‌اند و عده‌ای نیز از بیان حرف‌های خود ابائی ندارند و این دسته دارای مبانی غلطی هستند.

وی با اشاره به برخی مسائل و معضلات اجتماعی موجود در کشور گفت: حاشیه نشینی، فقر و محرومیت، بیکاری و فاصله بالای طبقاتی برخی از معضلات اجتماعی ما هستند و سؤال این است که در چنین شرایطی چرا باید عده‌ای به خود اجازه دهند که حقوق‌های نجومی دریافت کنند و آن را حق خود بدانند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه برای حل معضلات اجتماعی باید خوب مسائل را بشناسیم و در راستای رفع مشکلات قدم‌های اساسی را برداریم، افزود: چالش سوم کم کاری و کوتاهی جریان انقلاب اسلامی است و باید پرسید چرا باید عده‌ای با ممیزی کتاب، حجاب اجباری و گشت ارشاد مخالف باشند.

 

گودرزی با بیان اینکه فلسفه قیام تشکیل حکومت اسلامی است، خاطر نشان کرد: متأسفانه جریان غیرانقلابی از داخل ضربات متعددی به کشورمان وارد کرده و باید از مسئولان کشور پرسید مدل توسعه فرهنگی، سیاسی و اقتصادی برای توسعه کشور چه بوده است و هر یک از مسئولان چه شاخصه‌هایی را برای پیش برد اهداف انقلاب اسلامی انتخاب کرده‌اند.

 

وی چالش سوم را کوتاهی جوانان انقلابی بیان کرد و افزود: ما انقلاب را ناقص فهمیده‌ایم، ناقص بیان کرده‌ایم و ناقص عمل کرده‌ایم از این رو باید با بازتعریف و بازخوانی انقلاب اسلامی به یک مجاهد انقلابی تبدیل شویم همچنین باید روحیه جهاد و روشنگری را در میان خود و مردم گسترش دهیم.

پیش برندگی انقلاب اسلامی در دستور کار جوانان مؤمن قرار گیرد/ضربات متعدد جریان غیرانقلابی به کشور
jkkjkjkjkj