کشف 12 کیلوگرم تریاک در شهرستان‌های زنجان و ایجرود

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
کشف 12 کیلوگرم تریاک در شهرستان‌های زنجان و ایجرود

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از کشف 12 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ایجرود و زنجان خبر داد و از مردم خواست، اطلاعات خود در رابطه با خرید و فروش مواد مخدر را به پلیس گزارش دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مختار شیرمحمدی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر طرح‌های مختلفی را اجرایی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در چهار ماهه نخست امسال 607 کیلوگرم انواع مخدر کشف شده است، گفت: طی روزهای گذشته نیز در راستای مبارزه با مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر زنجان در جریان فعالیت یک سوداگر مرگ در یکی از روستاهای زنجان قرار گرفتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقیقات خود دریافتند متهم قصد دارد مواد مخدر از نوع تریاک را در بسته بندی‌های کوچک در بین مردم به فروش می‌رساند.

وی افزود: بلافاصله پس از اطلاع از خبر ماموران با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند متهم را شناسایی و تحت نظر قرار داده و او را در یک عملیات غافلگیر کننده دستگیر کنند.

شیرمحمدی ادامه داد: در بازرسی از منزل این متهم دستگیر شده مقدار دو کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و 24 گرم شیره تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در منزل متهم جاسازی شده بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان تصریح کرد: در این زمینه یک نفر متهم دستگیر شد که با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

شیرمحمدی در ادامه از کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر ازنوع تریاک در شهرستان ایجرود خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی سطح حوزه استحفاظی و دریافت گزارش مربوط در زمینه حمل و قاچاق مواد مخدر، در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به دستگیری متهمان در یک عملیات غافلگیرانه افزود: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد، متهمان با یک دستگاه وانت نیسان اقدام به حمل و قاچاق مواد مخدر می‌کرده‌اند.

شیرمحمدی از مردم خواست: اطلاعات خود در رابطه با خرید و فروش مواد مخدر در سطح شهرستان را با شماره تلفن های 110 و 21852028 به پلیس گزارش دهند.

کشف 12 کیلوگرم تریاک در شهرستان‌های زنجان و ایجرود