روزی حرام باعث متزلزل شدن خانواده می‌شود/ راه‌اندازی صنایع کوچک می‌تواند در ایجاد اشتغال نقش بسزایی داشته باشد

جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
روزی حرام باعث متزلزل شدن خانواده می‌شود/ راه‌اندازی صنایع کوچک می‌تواند در ایجاد اشتغال نقش بسزایی داشته باشد

امام جمعه چادگان گفت: روزی حلال باعث خوشبختی و آسایش خانواده می‌شود؛ کسب روزی حلال همانند حج عمره است و امیدوارم همه دنبال روزی حلال باشند چراکه روزی حرام برکات ندارد و باعث متزلزل شدن خانواده می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارس از چادگان حجت‌الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چادگان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد اظهار کرد: تقوای الهی در همه ابعاد آن یعنی تقوای خانوادگی، تقوای سیاسی، تقوای اجتماعی و تقوای اخلاقی باید رعایت شود و هر انسان مومن نیاز به زاد و توشه دارد و همانا بهترین زاد و توشه هر انسان فقط تقوا است.

وی به جنایت آل سعود اشاره کرد و گفت: جنایت‌های حکام آل سعود بر مسلمانان پوشیده نیست که با ریختن خون برادران مسلمان خود باعث خوشحالی دشمنان اسلام می‌شوند و متاسفانه سران کشورهای اسلامی همانند سازمان ملل سکوت کردند.

سلیمانی اظهار داشت: دشمنان بدانند مردم مسلمان کشورهای جهان با دست‌های خالی و وحدت و همدلی پایه های ظلم را متزلزل کرده و پرچم پرافتخار اسلام را در سراسر جهان به اهتزاز درخواهند آورد.

وی افزود: آل سعود راه حج را برای ایرانیان بستند بدون اینکه علت آن را عنوان کنند چون این‌ها نوکر هستند و همیشه از اربابشان دستور می‌گیرند و از آن‌ها اطاعت می‌کنند و این باعث تاسف است که حاکمی که در کشور اسلامی و در جایگاه بالایی چون خانه خدا حکومت می‌کند این چنین خوار و ذلیل باشد.

خطیب جمعه به کسب روزی حلال اشاره کرد و بیان داشت: مومن باید تلاش کند از راه روزی حلال زندگی خانواده را تامین کند چون روزی حلال باعث خوشبختی و آسایش خانواده می‌شود؛ کسب روزی حلال همانند حج عمره است و امیدوارم همه دنبال روزی حلال باشند چراکه روزی حرام برکات ندارد و باعث متزلزل شدن خانواده می‌شود.

سلیمانی اذعان داشت: توجه به اقتصاد داخلی و راه‌اندازی صنایع کوچک می‌تواند در ایجاد اشتغال نقش بسزایی داشته باشد و لارم است مسئولان در این راستا اقدام کنند تا از آمار بیکاری کاسته شود و همچنین به صنایع شهرستان توجه شود تا با ایجاد اشتغال ثابت و پایدار، جوانان شهرستان جذب شوند و بتوانند به تشکیل خانواده اقدام کنند.

وی به هفته کرامت اشاره کرد و گفت: در هفته کرامت که روز دختر نیز نامگذاری شده است باید خانواده‌ها عزیزان دلبند خود را طوری تربیت کنند که الگوی جامعه باشند تا جوانان جهان اسلام از جوانان ما الگو بگیرند چراکه دختران کشور ما پاک و مومن هستند.

از: خبرگزاری فارس
روزی حرام باعث متزلزل شدن خانواده می‌شود/ راه‌اندازی صنایع کوچک می‌تواند در ایجاد اشتغال نقش بسزایی داشته باشد
jkkjkjkjkj