ادای احترام خدام رضوی به مقام شهدای «حشدالشعبی»

شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵
ادای احترام خدام رضوی به مقام شهدای «حشدالشعبی»

خدام و سفرای فرهنگی کاروان «زیر سایه خورشید»، اعزامی به کشور عراق؛ با حضور بر مزار شهدای «حشدالشعبی» در وادی‌السلام به مقام شامخ مجاهدانی که در جبهه پیکار با نیروهای تکفیری داعش به درجه شهادت نائل شدند، ادای احترام کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از ستاد خبری طرح «زیر سایه خورشید»، خدام و سفرای فرهنگی کاروان «زیر سایه خورشید» اعزامی به کشور عراق؛ با حضور بر مزار شهدای حشدالشعبی در وادی‌السلام به مقام شامخ مجاهدانی که در جبهه پیکار با نیروهای تکفیری داعش به درجه شهادت نائل شدند، ادای احترام کردند.

همچنین در این مراسم یاد شهید احمدمسعد الجابری یکی از شهدای برجسته این گروه و از خدام حرم حضرت امام حسین(ع) که در پنجمین دوره جشن‌های «زیر سایه خورشید» میزبان کاروان خدام رضوی در منطقه عشایری عراق بود، گرامی داشته شد. 

این گزارش حاکیست، در پایان این برنامه؛ کاروان خدام رضوی به زیارت مقبره مرجع عالیقدر شهید محمدباقر صدر رفته و به مقام والای این روحانی برجسته ادای احترام نمود.

به گزارش فارس، بسیج مردمی عراق(حشدالشعبی) در چند سال اخیر مهم‌ترین جبهه مقاومت در مقابل نیروهای داعش در عراق را تشکیل داده است.

ادای احترام خدام رضوی به مقام شهدای «حشدالشعبی»