خدشه فتنه‌گران بر پیکر انقلاب در سال 88 فراموش‌شدنی نیست

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
خدشه فتنه‌گران بر پیکر انقلاب در سال 88 فراموش‌شدنی نیست

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: اگر فتنه‌گران در سال 88 موفق می‌شدند، انقلاب را ذبح و مملکت، انقلاب و نظام را دودستی به دشمنان قسم‌خورده انقلاب تعارف می‌کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس، مراسم افتتاح ساختمان کانون بازنشستگان سپاه در استان فارس با حضور سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور فرمانده سپاه فجر فارس برگزار شد.

سردار غیب‌پرور در این مراسم با تبریک فرارسیدن دهه کرامت گفت: از اینکه توفیق دیدار روی مبارک برادران عزیزی که عمرشان را در راه دفاع از اسلام، انقلاب و ولایت صرف کرده‌اند نصیب من شده است خدا را شکر می‌کنم.

وی با اشاره به حدیث سلسلة‌الذهب از امام رضا (علیه‌السلام) افزود: توحیدگرایی و موحد بودن در گِرو ولایتمداری و شرط اساسی است و اگر شخصی این شرط را رعایت نکند از افراد موحد نیست، چراکه شرط خداوند برای پذیرش بندگی در گرو ولایت پیامبر (ص)، ائمه اطهار (علیهم‌السلام) و ولایت مطلقه فقیه است.

فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: اگر انقلاب اسلامی تا امروز سالم مانده و به‌عنوان یک الگو در عالم معرفی شده تنها به خاطر حرکت در مسیر ولایت است، چه در زمان امام خمینی (ره) و چه در زمان رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) اگر ولایت‌فقیه نبود بساط انقلاب جمع شده بود.

وی ادامه داد: در سال‌های پس از انقلاب اسلامی برخی آمدند و تلاش کردند تا خدشه‌ای به پیکر انقلاب بزنند که خدشه فتنه‌گران بر پیکر انقلاب در سال 1388 فراموش‌شدنی نیست و رهبر انقلاب در هر فرصتی فتنه 88 را یادآوری می‌کنند.

این مسؤول ادامه داد: یکی از خدشه‌های مهمی که به پیکر انقلاب اسلامی زده شد همین فتنه 88 بود که اگر فتنه‌گران در سال 88 موفق می‌شدند، انقلاب را ذبح و مملکت، انقلاب و نظام را دودستی به دشمنان قسم‌خورده انقلاب تعارف می‌کردند.

غیب‌پرور اضافه کرد: آنچه امروز به‌عنوان بلا بر امت اسلام و کشورمان عارض شده مربوط به آمریکاست چراکه پیشرفت، رشد و نشاط ملت ایران را نمی‌خواهد.

وی افزود: برخی خواسته یا ناخواسته تصورشان این است که بهشت مملکت زمانی خواهد بود که با آمریکایی‌ها رفیق بشویم.

این سردار گفت: در یک سال اخیر پس از برجام هر هیئتی آمد فرش قرمز جلو آن‌ها پهن کرده‌اند اما کلام ولایت را گوش نمی‌دهند که بارها فرموده‌اند راه پیشرفت کشور، نظام و انقلاب تکیه‌ بر توانمندی‌های داخلی است.

فرمانده سپاه فجر فارس بابیان اینکه آمریکایی‌ها فقط به یک چیز راضی می‌شوند و آن زمانی است که از اسلام و انقلاب دست‌ برداریم، گفت: ملت ایران دلداده اهل‌بیت (علیهم‌السلام) است، بر سر هر چیزی شاید معامله کنند اما بر سر دین و مذهب معامله نخواهند کرد و امکان ندارد دست از اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام) بردارد.

غیب‌پرور بابیان اینکه تأثیرگذاری انقلاب اسلامی در عالم مشهود است گفت: نمونه‌ای از خط ولایتمداری و تأثیر انقلاب اسلامی را در حماسه‌آفرینی مدافعان حرم اهل‌بیت (علیهم‌السلام) در سوریه مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: امروز در سوریه رزمندگان سوری، عراقی، افغانی و پاکستانی مقلد رهبر انقلاب هستند و به عشق انقلاب اسلامی با جبهه کفر می‌جنگند.

غیب‌پرور با اشاره به ایثارگری شهدای مدافع حرم و خانواده‌های آنان تصریح کرد: افراد که حقوق‌های نجومی می‌گیرند و به مردم ظلم می‌کنند میز و صندلی مدیریت را از صدقه‌سر شهدا دارند و بین این افرادی که به مردم ظلم می‌کنند با شهدا تفاوت بسیاری وجود دارد که باید مراقب باشیم در پیچ‌وخم زندگی گُم نشویم و از معضلات نباید نااُمید شویم و برای حفظ انقلاب اسلامی نیز تلاش کنیم.

فرمانده سپاه فجر فارس در پایان بابیان اینکه با الطاف امام زمان (عج) و به یُمن ولایت و خون شهدا انقلاب اسلامی سرزنده است، گفت: شما پیشکسوتان قدر خودتان، انقلاب اسلامی و ولایت را بدانید و دانستن قدر انقلاب یعنی در مسیر شهدا حرکت کنیم، چراکه انقلابی بودن شاخصه مهم حرکت در مسیر شهداست.

خدشه فتنه‌گران بر پیکر انقلاب در سال 88 فراموش‌شدنی نیست
jkkjkjkjkj