اصحاب رسانه کهگیلویه با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
اصحاب رسانه کهگیلویه با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند

اصحاب رسانه کهگیلویه با حضور در یادمان شهدای گمنام دهدشت با آرمان‌های شهیدان تجدید بیعت کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، به مناسبت روز خبرنگار اصحاب رسانه شهرستان صبح امروز به همراه فرماندار، فرمانده انتظامی و دادستان و مسؤولان فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور در یادمان شهدای گمنام با آرمان‌های شهیدان تجدید بیعت کردند.

در این مراسم خبرنگاران و مسؤولان شرکت کننده با قرائت فاتحه و نثار گل از مقام شامخ شهدا و رشادت‌های آنان تجلیل کرده و با آرمان‌های والای شهیدان میثاق دوباره بستند.

سید ایرج کاظمی‌جو با تبریک روز خبرنگار به فعالان عرصه خبر اظهار داشت: روز خبرنگار فرصتی برای ارج نهادن به زحمت‌های یک ساله این عزیزان است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه تصریح کرد: به پاس بزرگداشت مناسبت‌هایی که در تقویم رسمی کشور به ثبت رسیده است برنامه‌هایی معمولاً تدارک دیده و اجرا می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه حضور در گلزار شهدا و عطرافشانی قبور مطهر شهدا نخستین گام در اجرای این برنامه‌ها است اضافه کرد: با توجه به مظلومیت شهدای گمنام و دغدغه خبرنگاران در پیگیری مشکلات این یادمان به پیشنهاد اصحاب رسانه این محل برای تجدید بیعت با شهدا انتخاب شد.

کاظمی‌جو تصریح کرد: مشکلات یادمان شهدای گمنام بارها در رسانه‌ها انعکاس یافته اما متأسفانه با گذشت چند سال هم‌چنان در وضعیت نامطلوبی قرار دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه از برگزاری مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور اعضای شورای اداری،خبرنگاران و خانواده آن‌ها خبر داد و گفت: این آیین امروز ساعت شش عصر در فرهنگسرای ارشاد اجرا می‌شود.

کاظمی‌جو افزود: با همکاری ادارات و نهادهای شهرستان برنامه خوبی پیش‌بینی شده و از زحمات خبرنگاران تجلیل می‌شود.

اصحاب رسانه کهگیلویه با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند