بن‌کارت‌های بانک صادرات تا اسفند فعال است/ کتابفروشان موظف به دریافت هستند

سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
بن‌کارت‌های بانک صادرات تا اسفند فعال است/ کتابفروشان موظف به دریافت هستند

مشاور منابع و توسعه معاونت فرهنگی وزارت ارشاد از تمدید مهلت اعتبار بن کارت‌های بانک صادرات طبق نامه نگاری با بانک خبرداد و گفت: بن کارت‌های بانک صادرات تا پایان سال فعال بوده و کتابفروشان موظف به دریافت هستند.

 نیکنام حسین‌پور مشاور منابع و توسعه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس پیرامون فعال بودن بن کارت‌های بانک صادرات اظهار داشت: همچنان این بن کارت ها دارای اعتبار هستند.

وی با بیان اینکه پشت این بن کارت ها اعتبار را تا پایان شهریور ماه قید کرده اما این مهلت تمدید شده گفت: طبق نامه نگاری که با بانک صادرات انجام شد، مهلت اعتبار این نوع از بن کارت تا پایان اسفند 95 تمدید شده است.

حسین پور در ادامه به وجود 1900 کارت‌خوان در این راستا اشاره کرد و افزود: این کارت‌خوان‌ها مربوط به شرکت ایران کیش هستند که طرف قرار داد بانک صادرات است. همچنان فعال بوده و دارندگان این نوع کارت‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی در پاسخ به اینکه اگر کتابفروشی این کارت‌ را نپذیرد چگونه باید عمل کرد ابراز داشت: تمامی کتابفروشی‌ها باید این کارت‌ها را قبول کنند چنانچه کتابفروشی دارای دستگاه پوز ایران کیش نباشد می‌تواند درخواست داده و دریافت کند.

گفتنی است، چندی پیش این مقام مسئول از نصب دستگاه‌های کارتخوان بانک شهر در اکثر کتابفروشی‌ها و دفاتر ناشران در استان‌های کشور خبر داده و گفته بود: 460 دستگاه کارتخوان بانک شهر در دفاتر ناشران و کتابفروشی‌های اکثر استان‌های کشور نصب شده‌اند و دارندگان کارت‌های اهل قلم و سازمان‌ها و نهادهایی که بن کارت مشارکتی بانک شهر را دریافت کرده‌اند، می‌توانند از بن کارت‌های خود استفاده کنند.

وی افزود: همچنین ناشران متقاضی دریافت دستگاه‌های کارتخوان بانک شهر نیز می‌توانند با مراجعه به وبسایت خانه کتاب نسبت به ثبت نام جهت دریافت دستگاه کارتخوان بانک شهر اقدام کنند.

بن‌کارت‌های بانک صادرات تا اسفند فعال است/ کتابفروشان موظف به دریافت هستند
jkkjkjkjkj