کشف بیش از 4 تن مواد مخدر در کرمان

سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
کشف بیش از 4 تن مواد مخدر در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام دو باند بزرگ بین‌المللی مواد مخدر در کرمان خبر داد و گفت: در این عملیات بیش از چهار تن انواع مواد مخدر شامل 4 هزار و 161 کیلو‌گرم تریاک، 21 کیلوگرم مرفین و 10 کیلوگرم هروئین کشف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: طی اقدامات اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان دو باند کلان قاچاق مواد مخدر فعال در داخل و خارج کشور شناسایی و متلاشی شد.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد انتقال این محموله از استان سیستان و بلوچستان به داخل و خارج از کشور را داشتند، عنوان کرد: این باند در محور‌های ورودی استان کرمان مورد ضربه ماموران اداره اطلاعات قرار گرفتند.

سالاری عنوان کرد: در این عملیات بیش از چهار تن انواع مواد مخدر شامل 4 هزار و 161 کیلو‌گرم تریاک، 21 کیلوگرم مرفین و 10 کیلوگرم هروئین کشف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: 9 نفر از اعضای اصلی و محوری این باندها نیز دستگیر شده‌اند.

وی گفت: همچنین در مجموع این عملیات‌ها مقادیر زیادی سلاح و مهمات جنگی شامل کلاشینکف، برنو، کلت کمری و تعدادی گوشی تلفن و ماهواره‌ای کشف و 19 دستگاه انواع خودرو و دو باب منزل مسکونی متعلق به باند‌های مذکور شناسایی و توقیف شد.

کشف بیش از 4 تن مواد مخدر در کرمان