عاشورزاده طلای جهان خود را به حرم حضرت معصومه اهدا کرد

سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
عاشورزاده طلای جهان خود را به حرم حضرت معصومه اهدا کرد

در سفر ملی پوشان تکواندو به شهر مقدس قم، ضمن حضور هوگوپوشان در آستان مقدس کریمه اهل بیت، فرزان عاشورزاده مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان 2015 خود را به آستان مقدس حضرت معصومه (س) اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، کادرفنی و اعضای تیم ملی تکواندوی کشورمان، صبح امروز (سه شنبه) و در فاصله دو روز مانده تا اعزام به بازی‌های المپیک ریو 2016، برای تقویت روحیه با حضور در شهر مقدس قم به زیارت آستان مقدس کریمه اهل بیت، حضرت معصومه (س)، رفتند.

همچنین فرزان عاشورزاده، تکواندوکار المپیکی کشورمان، طی مراسمی مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان 2015 خود را به موزه آستان مقدس کریمه اهل بیت، اهدا کرد.

در این مراسم، آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س)، امینی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، محمد جمشیدی رییس هیات تکواندوی استان قم و کادرفنی و اعضای تیم ملی مردان تکواندوی کشورمان نیز حضور داشتند و آیت الله سعیدی در جمع ملی پوشان، ضمن ارزشمند دانستن توسل به اهل بیت (ع) در انجام تمامی امور اظهار داشت: حضور در حرم های شریف و استمداد از صاحبان آنها، اهمیت زیادی دارد، البته روح توسل به اهل بیت(ع) عجین شدن جان و روح افراد با این مقامات والا می باشد.

فرزان عاشورزاده نیز که تا کنون چندین مدال ارزشمند جهانی و قاره ای خود را به آستان کریمه اهل بیت اهدا کرده، در این دیدار گفت: نذر کرده ام هر مدالی که کسب می کنم، به آستان حضرت معصومه سلام الله علیها اهدا کنم و امروز نیز خوشحالم که فرصتی به دست آمد تا پیش از اعزام به مسابقات المپیک، به پابوسی این بانو آمده تا ضمن توسل به این مقام شریف، مدال جهانی خود را به آستان مقدس این بانو اهدا نمایم.

همچنین در این سفر چند ساعته، اعضای تیم‌ملی تکواندوی مردان ایران، با آیت الله مبشر دیدار کردند و از ایشان خواستند تا دعای خود را بدرقه راه آنها در بازیهای المپیک ریو کنند.

تیم ملی مردان ایران با ترکیب فرزان عاشورزاده، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی و با هدایت بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی در بازیهای المپیک ریو 2016 حضور دارد. در گروه زنان نیز، کیمیا علیزاده تنها بانوی المپیکی تکواندو با هدایت مهرو کمرانی به مصاف رقبایش می رود.

عاشورزاده طلای جهان خود را به حرم حضرت معصومه اهدا کرد