رسانه‌ها در پوشش اخبار تشییع 2 شهید گمنام رودهن خوش درخشیدند

جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵
رسانه‌ها در پوشش اخبار تشییع 2 شهید گمنام رودهن خوش درخشیدند

مسؤول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد یادواره‌های شهدای رودهن گفت: رسانه‌ها به‌ویژه خبرگزاری فارس در پوشش اخبار تشییع دو شهید گمنام رودهن خوش درخشیدند.

حمیدرضا سراج در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: شهیدان به‌خصوص شهیدان گمنام متعلق به همه مردم بوده و ملت ایران مدیون خون شهدا هستند.

وی ادامه داد: در راستای تدفین دو شهید گمنام در رودهن، بحث اطلاع‌رسانی و تبلیغات از فضاهای مجازی آغاز شده و در ادامه تبلیغات گسترده‌ای در رودهن و شهرهای مجاور برای حضور حداکثری مردم انجام گرفت.

سراج تصریح کرد: همه در مراسم تشییع دو شهید گمنام که به همت ستاد یادواره شهدای رودهن وارد این شهر شهیدپرور با 120 شهید شدند، حضور یافتند.

مسؤول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد یادواره‌های شهدای رودهن افزود: نکته قابل توجه در این بین، پوشش خبری و حضور گسترده و مؤثر اصحاب رسانه بود؛ از صداوسیما تا خبرگزاری‌ها و  پایگاه‌های خبری مراسم تشییع دو شهید گمنام در رودهن را پوشش عالی دادند.

سراج گفت: علاوه بر خبرنگاران، روابط عمومی‌های ادارات هم آمدند و دست به دست هم پوشش خبری مناسب و در شأن شهدا را انجام دادند.

مسؤول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد یادواره‌های شهدای رودهن بیان داشت: خبرگزاری فارس و روابط عمومی‌های بخشداری، شهرداری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، شهرداری آبعلی، سپاه پاسداران و فرمانداری شهرستان دماوند مراسم را به بهترین شکل پوشش دادند.

سراج از تمام اصحاب رسانه بابت پوشش مناسب خبری مراسم تشکر و اظهار کرد: ضمن تبریک روز خبرنگار به این قشر زحمت‌کش، امیدواریم مانند هر سال مسؤولان، اصحاب رسانه‌ها را فراموش نکنند.

به گزارش فارس، در حاشیه پوشش خبری مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام در رودهن، یکی از اعضای روابط عمومی شهرداری رودهن از ارتفاع سه متری سقوط کرد و از ناحیه پا دچار آسیب شد.

رسانه‌ها در پوشش اخبار تشییع 2 شهید گمنام رودهن خوش درخشیدند