نتیجه مساوی عادلانه بود/ به دلیل تغییرات زیاد مقداری ناهماهنگ هستیم

جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵
نتیجه مساوی عادلانه بود/ به دلیل تغییرات زیاد مقداری ناهماهنگ هستیم

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت: بازی پرفشار و خوبی بود و نتیجه مساوی عادلانه بود و نیمه اول ما بهتر از ذوب‌آهن بودیم و نیمه دوم ذوب‌آهن بهتر از ما بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی با تیم ذوب‌آهن، اظهار کرد: به دلیل یارگیری زیاد در امسال و تغییراتی که به وجود آمده مقداری ناهماهنگ هستیم و کسانی در جلوی زمین مانند خلعتبری، ابراهیم‌زاده و نقی‌زاده جذب‌شده‌اند و همه جلو هستند که باعث مقداری ناهماهنگی شده است که امیدواریم وضعیت بهتر شود.

وی با اشاره به عصبانیت خود در سال گذشته خود در بازی با سپاهان، افزود: یک بی‌اخلاقی انجام شد و در فضای جلوی رختکن یک نفر بدون اطلاع فیلم‌برداری کرد و با نماینده فدراسیون صحبت می‌کردم و کسی فیلم‌برداری کرد و سپاهان همواره تیم بزرگی بوده و خواهد بود.  

سرمربی تیم گسترش فولاد بیان کرد: اگر در خفا حرفی زده می‌شود صحیح نیست که در شبکه اجتماعی گذاشته شود؛ هم کسی که این فیلم را گرفت کار خوبی انجام نداد و هم من که مقداری ناراحت شدم که لازم از هواداران سپاهان عذرخواهی کنم.

کمالوند ادامه داد: هدف‌گذاری تیم در سال گذشته رتبه هشتم بود و امسال رتبه ششم است و با این نفرات آنچه مدنظر ماست ان‌شاءالله میسر خواهد شد.

وی با اشاره به بازی امشب با ذوب‌آهن، تأکید کرد: بازی پرفشار و خوبی بود و نتیجه مساوی عادلانه بود و نیمه اول ما بهتر از ذوب‌آهن بودیم و نیمه دوم ذوب‌آهن بهتر از ما بود، ما مشکل بدنی هم داشتیم که ان‌شاءالله در تعطیلات پیش رو بهتر خواهد شد.

 

نتیجه مساوی عادلانه بود/ به دلیل تغییرات زیاد مقداری ناهماهنگ هستیم