واژگونی خودرو در شهریار 3 مصدوم برجای گذاشت

سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
واژگونی خودرو در شهریار 3 مصدوم برجای گذاشت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی رنو در این شهر سه مصدوم برجای گذاشت.

احمد کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران اظهار کرد: واژگونی یک دستگاه خودروی رنو در شهریار سه مصدوم برجای گذاشت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بیان کرد: ساعت 20 و 19 روز دوشنبه 25 مردادماه جاری طی تماس با سامانه 125 آتش‌نشانی شهریار واژگونی یک دستگاه خودروی رنو واقع در شهریار، بلوار امیر کبیر، نرسیده به تالار باغ گیلاس گزارش شد.

وی تصریح کرد: ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله امدادگران ایستگاه 701 کهنز را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه کرد.

کریم خاطرنشان کرد: در بدو ورود مأموران ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار مشاهده شد که یک دستگاه خودروی رنو به علت بی‌احتیاطی و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف و واژگون شده است که منجر به مصدوم شدن سه نفر شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار گفت: مأموران آتش‌نشانی  ضمن ایمن‌سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل را تحویل پلیس راهور حاضر در صحنه دادند.

وی در پایان متذکر شد: بسیاری از حوادث رانندگی به دلیل بی‌احتیاطی و عدم رعایت سرعت مطمئنه رخ می‌دهد که با رعایت صحیح قوانین راهنمایی و رانندگی می‌تواند از بسیاری از این حوادث پیشگیری کرد.

واژگونی خودرو در شهریار 3 مصدوم برجای گذاشت