شهدای مدافع حرم سند شرافت و عزت ملت ایران هستند

چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
شهدای مدافع حرم سند شرافت و عزت ملت ایران هستند

فرمانده پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء گفت: شهدای مدافع حرم با رشادت خویش سند شرافت و عزت ملت ایران هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار فرزاد اسماعیلی صبح امروز در دیدار با خانواده شهید عبدالمجید سالاری از شهدای مدافع حرم استان هرمزگان اظهار کرد: امنیت امروز را از رشادت‌های شهدای مدافع حرم داریم و تداوم امنیت فراگیر در کشورمان نیز در گرو هوشیاری و بصیرت مداوم است که شهدای مدافع حرم الگوی این بصیرت و ولایتمداری هستند.

وی افزود: اقتدار ایران در عرصه‌های مختلف به‌واسطه آرامش و ثباتی است که در کشورمان وجود دارد و زمینه رشد تکنولوژی و دانش نظامی و علمی را موجب شده است.

فرمانده پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء با بیان اینکه شهدا و ایثارگران کشورمان درس بزرگی از مجاهدت و ایستادگی به همه ما داده‌اند، اضافه کرد: ما با شهدای خود پیمان بسته‌ایم که راه آنها را با عزت و اقتدار ادامه دهیم و اگر دشمنی به این سرزمین تعدی کرد، با قدرت هر چه تمام به او پاسخ خواهیم داد.

سردار اسماعیلی خاطرنشان کرد: امنیت امروز با خون پاک شهدا به دست آمده است و در همه حال مدیون خانواده معظم شهدا و ایثارگران کشورمان هستیم که با نثار عزیزان خود به راه استقلال و عزت و اقتدار این کشور موجب رقم خوردن امنیتی فراگیر در سراسر کشورمان شده‌اند.

وی یاد و خاطره شهید سالاری و همه شهدای مدافع حرم را گرامی داشت و گفت: دشمنان هرگز با وجود فرزندان رشیدی همچون شهید سالاری و دیگر مدافعان حرم به توطئه‌های شومشان برای ضربه زدن به امنیت این کشور نخواهند رسید.

فرمانده پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء تأکید کرد: فرزندان ملت ایران در مجموعه نیروهای مسلح با قدرت و هوشیاری در صیانت از امنیت و ثبات همه جانبه کشور تلاش خواهند کرد و با جدیت راه شهدا را ادامه خواهند داد.

شهدای مدافع حرم سند شرافت و عزت ملت ایران هستند