افزایش تأمین و تخصیص اعتبارات برای نهادهای فرهنگی

پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
افزایش تأمین و تخصیص اعتبارات برای نهادهای فرهنگی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با اشاره به وضعیت فرهنگی کشور، خواستار افزایش تأمین و تخصیص اعتبارات برای نهادهای فرهنگی شد و افزود: افزایش اعتبارات نهادهای فرهنگی توسط دولت اجرای مناسب‎تر اقدامات در حوزه فرهنگی را به‌ همراه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‎الاسلام غلامحسین محمودی بعد از ظهر امروز در چهارمین جلسه شورای اداری در فرمانداری کردکوی با اشاره به دهه کرامت، اظهار کرد: در دهه کرامت در سراسر کشور جشن مردمی زیرسایه خورشید برگزار شد که با وجود مردمی بودن این برنامه برخی از ادارات نیز حامی و پشتیبان ستادهای مردمی زیرسایه خورشید شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی تصریح کرد: جشن مردمی زیر سایه خورشید طبق هماهنگی‎ها و برنامه‎های طراحی شده در شهرستان کردکوی با حضور پرشور مردم و خدام رضوی توسط ستاد مردمی با محوریت هیأت شباب‎المؤمنین کردکوی برگزار شد.

مراسمات مختلفی به مناسبت هفته دولت در مساجد برگزار می‎شود/ با وجود کمبود اعتبارات خدمت‎رسانی به مردم تعطیل نشد

محمودی برگزاری دعای کمیل، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور حجت‎الاسلام دهنوی و اعزام تعدادی از مشهد نرفته‎ها به آستان قدس رضوی را از برنامه‎های دهه کرامت برشمرد و گفت: همه برنامه‎ها بجز برنامه سخنرانی با حضور گسترده مردم برگزار شد.

وی با اشاره به برنامه‎های پیش‎بینی شده در هفته دولت، گفت: پیرو جلسه برگزار شده با حضور اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و فرمانداری کردکوی همانند سال‎های گذشته مراسمات مختلفی به مناسبت هفته دولت در مساجد برگزار می‎شود که مسؤولان ادارات در بخش‎های مختلف به ارائه عملکرد و خدمات خود می‎پردازند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با اینکه با توجه به وضعیت دولت و کمبود اعتبارات، تحریم‎ها و ... خدمت‎رسانی به مردم تعطیل نشده است، اظهار کرد: با ارائه گزارش و عملکرد ادارات مردم در جریان امور انجام شده قرار گرفته و به خدمت‎رسانی ادارات پی خواهند برد.

محمودی با توجه به وضعیت فرهنگی کشور، خواستار افزایش تأمین و تخصیص اعتبارات به نهادهای فرهنگی شد و گفت: با توجه به شرایط فرهنگی موجود در کشور، دولت اعتبارات بیشتری برای بخش فرهنگی در نظر بگیرد تا نهادهای فرهنگی بهتر بتوانند در این مسیر گام بردارند.

افزایش تأمین و تخصیص اعتبارات برای نهادهای فرهنگی
jkkjkjkjkj