بررسی شایعات و ابهامات تغییر مدیریت در ورزش کرمانشاه

شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵
بررسی شایعات و ابهامات تغییر مدیریت در ورزش کرمانشاه

هر روز اخبار و اظهارات جدیدی در مورد تغییر مدیریت ورزش کرمانشاه شنیده می‌شود که شاید انتشار این اخبار راهکار منتقدان برای فشار بر مدیرکل این نهاد باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس در کرمانشاه، داستان رفتن مجتبی جوهری از مدیریت ورزش و جوانان استان کرمانشاه از سال قبل کلید خورد؛ در آن برهه برخی منتقدان تلاش کردند با رایزنی با افراد پرنفوذ در وزارت ورزش و جوانان در مدیریت ورزش استان تغییر به وجود بیاورند، به همین دلیل آن‌ها دیدارهایی با یکی از شهرداران کرمانشاهی‌الاصل مناطق تهران، همچنین مشاور معاون وزیر ورزش و البته با یکی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی داشتند.

شهرام عظیمی مشاور معاون وزیر ورزش و جوانان نخستین گزینه‌ای بود که به عنوان جانشین جوهری معرفی شد و حتی دیدار مخفیانه وی با مسؤولان وقت استانداری کرمانشاه به این شایعه رنگ واقعیت بخشید، اما عظیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس و برخی از نشریات محلی این موضوع را تکذیب و تاکید کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نخواهد شد.

هر چند عظیمی این موضوع را رد کرده، اما همچنان از وی به عنوان مهم‌ترین گزینه برای جانشین جوهری نام برده می‌شود و منتقدان جوهری کماکان ادعا می‌کنند که عظیمی به زودی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خواهد شد.

بر اساس گزارش فارس، از اوایل هفته جاری یک خبر غافلگیر کننده در فضای ورزش منتشر شد که ماجرای تغییر در مدیریت ورزش کرمانشاه را بیش از پیش پیچیده‌تر کرد، براساس این خبر یکی از رؤسای هیأت‌های ورزشی کرمانشاه به عنوان مهم‌ترین گزینه برای مدیریت ورزش استان نام برده می‌شود و حتی رایزنی‌های لازم نیز در این خصوص انجام شده است.

براساس گزارش فارس، این اخبار در حالی منتشر می‌شود که ورزش کرمانشاه در چند وقت اخیر با پیشرفت‌های قابل توجهی روبه‌رو بوده و شاید این مسأله تغییر مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه را به تاخیر بیندازد، هر چند شاید انتشار خبر تغییر در مدیریت ورزش یک راهکار از سوی منتقدان باشد که با این اهرم جوهری را زیر فشار قرار بدهند.

بررسی شایعات و ابهامات تغییر مدیریت در ورزش کرمانشاه