کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر در همدان

شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵
کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر در همدان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان همدان از کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر تریاک طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

هادی قزوینه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در پی گزارش مردمی مبنی بر انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از استان‌های جنوبی به استان تهران و همدان، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به منظور جلوگیری از خرد شدن این محموله در استان تهران و همدان در یک عملیات مشترک فرا استانی با هدایت اطلاعاتی این پلیس و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان مقدار 60 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در اصفهان کشف و ضبط کردند.

وی افزود: با توجه به ارائه اطلاعات تکمیلی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف و یک نفر نیز دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان همدان گفت: انجام عملیات‌های مشترک درون‌استانی و برون‌استانی به منظور ضربه زدن به باندها و شبکه‌های قاچاق مواد مخدر جزء راهبردهای اطلاعاتی و عملیاتی پلیس است.

وی افزود: از آن جا که نوع نگاه به امر مبارزه با مواد مخدر استانی و ملی است، پلیس مبارزه با مواد مخدر این حق را برای خود قائل است که نسبت به باندها، شبکه‌ها و افرادی که قصد قاچاق مواد مخدر به استان همدان را در هر نقطه از کشور داشته باشند اقدام عملیاتی انجام دهد.

از: خبرگزاری فارس
کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر در همدان
jkkjkjkjkj