سهم 55 درصدی بروجرد از واحدهای تولیدی معرفی شده لرستان به بانک مرکزی

یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
سهم 55 درصدی بروجرد از واحدهای تولیدی معرفی شده لرستان به بانک مرکزی

سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: بیش از 55 درصد واحدهای تولیدی معرفی شده از استان لرستان به بانک مرکزی به منظور دریافت تسهیلات بانکی سهم این شهرستان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علی کورانی‎فر صبح امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان اظهار کرد: اختصاص 55 درصد واحدهای تولیدی معرفی شده از استان لرستان به بانک مرکزی به منظور دریافت تسهیلات بانکی به شهرستان بروجرد نشان‎دهنده توجه ویژه مدیر ارشد استانی به این شهرستان است.

وی عنوان کرد: از مجموع یک هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات برای اختصاص به واحدهای تولیدی و صنعتی معرفی شده از استان لرستان به بانک مرکزی سهم واحدهای تولیدی شهرستان بروجرد بالغ بر 600 میلیارد تومان است.

سرپرست فرمانداری بروجرد با تبریک هفته دولت به کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: این هفته تداعی کننده روزهای پرشور خدمت‎گزاری و مصداق بارز خدمات صادقانه و بی‎منت شهیدان رجایی و باهنر است.

کورانی‎فر با تقدیر از تلاش مدیر ارشد استانی در راستای راه‎اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی راکد استان لرستان خاطرنشان کرد: تلاش مسؤولان استانی در جهت ادامه فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی فعال و به حرکت درآوردن چرخ واحدهای تولیدی راکد شهرستان بروجرد به منظور خدمت‎رسانی بیشتر و بهتر به مردم ادامه دارد.

سهم 55 درصدی بروجرد از واحدهای تولیدی معرفی شده لرستان به بانک مرکزی