کتاب «مدیریت بر مدیر» به چاپ دوم رسید

دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵
کتاب «مدیریت بر مدیر» به چاپ دوم رسید

نشر آرما چاپ دوم کتاب «مدیریت بر مدیر» نوشته محمدرضا خوشاب را به بازار نشر فرستاد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «مدیریت بر مدیر» شامل سه فصل است. نویسنده در فصل اول انعکاس حضور اطرافیان در کنار مدیران و حاکمان را در آیات و بیانات امام علی(ع) ذکر کرده و به نحوی نوع شناسی اطرافیان چند تن از رهبران صالح و فاجر را اجمالا مورد بررسی قرار داده است. در فصل دوم به چند نمونه از تاثیرات اطرافیان بر مدیران در موارد حساس قضاوت و حاکمیت اشاره شده است. اما مبحث اصلی کتاب «مدیریت بر مدیر» در فصل سوم آن منعکس است.

نویسنده بر این باور است که از بیانات امام علی (ع) این گونه استنباط می‌شود که ایشان معتقدند فرد اطرافی این قابلیت را داشته که از شرایط موجود استفاده کافی برده و بر فرد مدیر، مدیریت کند و عنان مدیریت جامعه را به نام مدیر و به کام خویش به دست گیرد.

بیراه نیست اگر بپذیریم مبحث «اطرافیان مدیر» جزو شاخصه‌های مدیریت اسلامی محسوب می‌شود. در برخی از کتاب ها با موضوع مدیریت اسلامی یا سیره معصومان، نویسندگان فصلی را با عنوان اطرافیان گنجانده اند که بیشتر آنها حول محور نحوه رفتار حضرات معصومان(علیهم السلام) با این اشخاص، مطالبی درج کرده اما اصل موضوع تاثیرگذاری اطرافیان بر مدیران و قلمرو و حدود این تاثیرات تاکنون مورد بررسی قرار نگرفته است، تاثیراتی که ممکن است تا حکومت اطرافیان بر مدیران ادامه یابد.

نشر آرما کتاب  «مدیریت بر مدیر» را در 71صفحه‌ با قطع رقعی با قیمت ‌3000‌ تومان منتشر کرده است.

برای تهیه این کتاب می‌توانید با شماره تلفن 32351709-031 تماس بگیرید و همچنین می‌توانید با ٣٠ درصد تخفیف به صورت آنلاین از سایت چهارسوق به آدرس http://4soooq.ir تهیه نمایید.

کتاب «مدیریت بر مدیر» به چاپ دوم رسید
jkkjkjkjkj