کشف 5 هزار و 660 عدد لوازم آرایشی در زنجان

سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵
کشف 5 هزار و 660 عدد لوازم آرایشی در زنجان

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان از کشف بیش از 5 هزار و 660 عدد لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق در زنجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، جعفر کردلو پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر پیگیری امر مبارزه با کالاهای قاچاق اظهار کرد: در جدیدترین این کشفیات بیش از 5 هزار و 660 عدد لوازم آرایشی و بهداشتی کشف شده است.

وی به تاثیرگذاری قاچاق کالا در اقتصاد اشاره و اضافه کرد: قاچاق کالا علاوه بر تاثیرگذاری بر سلامت مردم سلامت اقتصاد را هم به خطر می‌اندازد.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان در تشریح چگونگی کشف کالاهای قاچاق گفت: با توجه به مداومت مبارزه با کالای قاچاق ماموران پلیس آگاهی به یک خودروی کامیونت مشکوک و بعد از بازرسی از آن این کالاها را کشف کرده‌اند.

کردلو از کشف 5 هزار و 660 عدد انواع لوازم آرایشی قاچاق در بازرسی از کامیونت خبر داد و ابراز کرد: در این خودرو یک هزار ثوب انواع البسه خارجی قاچاق هم کشف شده است.

وی ارزش تقریبی کالاهای قاچاق کشف شده یک میلیارد و نیم ریال اعلام کرد.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان مقابله جدی پلیس با قاچاقچیان کالا را مورد تاکید قرار داد و گفت: در رابطه با کالای کشف از یک دستگاه کامیونت دو نفر دستگیر شده‌اند.

کردلو ادامه داد: دو قاچاقچی دستگیر شده در جریان بازرسی از یک خودرو برای طی مراحل قانونی به دادسرا معرفی شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا نیاز به همراهی مردم دارد، اضافه کرد: مقابله با هر ناهنجاری از جمله مبارزه با قاچاق کالا هم برای موفقیت به همراهی مردم نیاز دارد.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان افزود: شهروندان می‌توانند مشاهدات خود را از طریق 110 پلیس را در جریان قرار دهند.

کشف 5 هزار و 660 عدد لوازم آرایشی در زنجان