تجدید میثاق مسؤولان سلماس با آرمان‌های شهدا

سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵
تجدید میثاق مسؤولان سلماس با آرمان‌های شهدا

مسؤولان و مدیران اجرایی شهرستان سلماس در نخستین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های امام (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار فارس از سلماس،به مناسبت آغاز هفته دولت‌ صبح امروز گلزار شهدای شهرستان سلماس با حضور فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان سلماس و خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم و مسؤولان غبار‌روبی و عطر‌افشانی شد.

فرماندار سلماس در این آیین بر ضرورت حفظ آرمان‌ها و ادامه راه شهدای دولت تاکید کرد.

مسعود حاجی‌علیلو ساده زیستی و احساس مسؤولیت برای خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم و محرومان جامعه را از ویژگی‌های بارز شهیدان رجایی و باهنر دانست.

وی تصریح کرد: شهید رجایی و باهنر به دلیل الگوی رفتاری و دینداری و روحیه انقلابی خود مورد هدف دشمنان و منافقان قرار گرفتند.

این مسؤول با اشاره به ضرورت خدمت رسانی مضاعف به مردم از سوی مدیران و اجرای عدالت، خاطرنشان کرد: بی‌گمان تحقق عدالت اجتماعی و اجرای احکام الهی دو خواست انبیا و اولیای الهی در طول تاریخ بشریت بوده است.

حجت‌الاسلام سیدمحمد موسوی، امام جمعه سلماس با بیان اینکه وقتی فردی به خدمت نظام در می‌آید باید مانند شهدای دولت جان و مال خود را فدای خدمت به نظام کند.

وی گفت: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نعمت بزرگی است که خداوند آن را نصیب بندگان خاص می‌کند و باید قدر این نعمت را بدانیم.

در این مراسم مسؤولان ضمن غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا و تقدیم شاخه‌های گل و قرائت فاتحه به مقام والای شهیدان ادای احترام کردند.

از: خبرگزاری فارس
تجدید میثاق مسؤولان سلماس با آرمان‌های شهدا
jkkjkjkjkj