Home

تجدید میثاق مسؤولان سلماس با آرمان‌های شهدا

مسؤولان و مدیران اجرایی شهرستان سلماس در نخستین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های امام (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.

سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵
تجدید میثاق مسؤولان سلماس با آرمان‌های شهدا

به گزارش خبرنگار فارس از سلماس،به مناسبت آغاز هفته دولت‌ صبح امروز گلزار شهدای شهرستان سلماس با حضور فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان سلماس و خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم و مسؤولان غبار‌روبی و عطر‌افشانی شد.

فرماندار سلماس در این آیین بر ضرورت حفظ آرمان‌ها و ادامه راه شهدای دولت تاکید کرد.

مسعود حاجی‌علیلو ساده زیستی و احساس مسؤولیت برای خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم و محرومان جامعه را از ویژگی‌های بارز شهیدان رجایی و باهنر دانست.

وی تصریح کرد: شهید رجایی و باهنر به دلیل الگوی رفتاری و دینداری و روحیه انقلابی خود مورد هدف دشمنان و منافقان قرار گرفتند.

این مسؤول با اشاره به ضرورت خدمت رسانی مضاعف به مردم از سوی مدیران و اجرای عدالت، خاطرنشان کرد: بی‌گمان تحقق عدالت اجتماعی و اجرای احکام الهی دو خواست انبیا و اولیای الهی در طول تاریخ بشریت بوده است.

حجت‌الاسلام سیدمحمد موسوی، امام جمعه سلماس با بیان اینکه وقتی فردی به خدمت نظام در می‌آید باید مانند شهدای دولت جان و مال خود را فدای خدمت به نظام کند.

وی گفت: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نعمت بزرگی است که خداوند آن را نصیب بندگان خاص می‌کند و باید قدر این نعمت را بدانیم.

در این مراسم مسؤولان ضمن غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا و تقدیم شاخه‌های گل و قرائت فاتحه به مقام والای شهیدان ادای احترام کردند.